Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem illetlen...

Szerintetek nem illetlen fehér színű, oldalán fekete csipkés ruhában esküvőre menni? Nem gáz, hogy fehér?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a menyasszonyt nem zavarja és nem nagyon kihívó a ruha, akkor nem illetlen. De előtte érdemes megkérdezni a menyasszonyt, hogy neki nem lenne-e baj.
2013. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig hülyeségnek tartottam ezt a fehér, piros, fekete ruha tilos dolgot. Attól, hogy egy vendég fehéret visel az esküvőn még mindig a menyasszony házasodik. A pirosról szintén ez a véleményem. A fekete pedig nem csupán gyászruha hanem kimondottan elegáns ünnepi alkalmakon viselve is. Mindenki azt visel amit szeretne, persze a határokat betartva. A habos-babos hercegnős ruha valóban illetlenség. Szerintem felesleges ilyenekbe belekötni, bár van aki kifejezetten etikátlannak tartja. Ha erről van szó én azt mondom felveheted, de a béke kedvéért valóban nem árt rákérdezni.
2013. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A teljesen fehér az nem illik, mindenhol ezt írják. Ebben mondjuk van fekete....de akkor is fehér... :)

Én nem mennék... :)

2013. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is szól érte senki, lehet te kínosan éreznéd magadat. De ha ragaszkodsz a ruhához, dobd fel színes kiegészítőkkel, cipővel és blézerrel.
2013. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még meggondolom :)
2013. júl. 9. 08:51
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az a ruha, csak pánt nélküli és a fekete sáv a mellvonalon van.

2013. júl. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!