Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell szépen nyakkendőt...

Hogyan kell szépen nyakkendőt kötni?

Figyelt kérdés
Nem olyan hagyományos módon, mert az mindig csálé!!!
2010. jan. 21. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A youtube-ba írd be, hogy nyakkendőkötés. Elég sokat kidob, és részletesen megmutatja szemből, tükörből... stb. Bár ez a hagyományos, de lehet találsz olyat is, amire te gondolsz!
2010. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gyakorlott mindegy hogyan kötöd sose lesz szép. Én egy délután alatt tanultam meg emlékszem, a hagyományossal kezdtem, az első pár alkalommal nekem is olyan gagyi lett, de később sikerült szépre megkötni és már percek alatt megy. Bár csak magamon, ha máson kell akkor erősen jár az agyam hogy mihez is fogjak :D
2010. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A youtube-ra nem is gondoltam. Hát! Gyakorlott nem vagyok, nem igazán hordok nyakkendőt, nő létemre:-) De tudok kötni, csak az nem jó!!!! Nem azért nem, mert nem tudom megkötni, hanem mert eleve félremegy!
2010. jan. 21. 18:19
 4/6 A kérdező kommentje:

Most már viszont azt tudom, mit keresek. Azt hiszem ez a Windsor lesz.

Köszi!

2010. jan. 21. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:

17:20 vagyok és én is nő :DD A windsort én azt hiszem a sima utána csináltam az valamivel bonyolultabb volt az én agyamnak, de ha már ráérzel akkor az is szinte magától megy.

Ha a youtuben megnézed vagy akár googleval rákeresel ad ki képeket, videókat stb. Én is netről tanultam :D

A lényeg szerintem mindenképpen a gyakorláson van, akkor egyre biztosabban fogsz majd hozzá.

Egyébként vannak olyan nyakkendők aminek egyszerűen rossz a tartása, nem jó az anyaga és nem lehet szépre megkötni. Ne az ilyen semmi kis nyakkendőkkel kezd, hanem valami durvább anyagúval, aminek van tartása. Az a nagyon puhácska ami mint egy kis semmi női sál az nem jó, mert elcsúszik és nem marad benne tartás. Szóval az is lehet, hogy a nyakkendő nem a legjobb azért nem akar neked sikerülni.

2010. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na! Sikerült! Az egycsomós windsor lett, egész jó lett. És igen, az "alapanyag" sem mindegy!!

Köszi!!!!!!

2010. jan. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!