Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lesz még majd újra Beerseewalk...

Lesz még majd újra Beerseewalk Snapback?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék rendelni.... régen még nem ismertem a bandát de hatalmas sapkaőrült/gyüjtő vagyok és a Beersee a kedvenc bandám...szóval tudtok-e róla valamit??? :)
2014. szept. 11. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne vedd biztos infónak, de állítólag Decemberben újra lesz :-) Énis várom nagyon. De addig ott a Garage snapback:3
2014. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igaz de az már van :) hát ugy legyen... de az még messze van amugy énis olyat olvastam h tervezik de időpontot nem tudtam....remélem nem tévesek az infóid és most több színben lesz... ;)
2014. szept. 11. 19:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért , milyen színben szeretnél? Szerintem megint csak szürke és fekete lesz. Sajnos ebben az évben szürke Garage snapback ki maradt ._.
2014. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem a szürke nagyon bejött de nem tudom hát legyen többféle szín h lehessen válogatni és esetleg többet rendelnék... :-)
2014. szept. 12. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
:D Nekem a fekete is tetszik, de ha valóban lesz Decemberben én szürkét fogok beszerezni, mert a Garage-os meg fekete. [Abból akartam a szürkét de nem volt ebben az évben]
2014. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze nekem is tettszik a fekete is de mivel a fekete a kedvenc színem ezért szinte az összes sapim fekete meg az öltözködésem is nagy részben fekete... :) meg valamivel a szürke jobban bejön :)
2014. szept. 13. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Gecccccccccci, besírok:) Remélem nézed még a kérdést. Most néztem OLX-en, 20,000 (?!) forintért árul valaki szürkét :o


Kicsit drága:DD

2014. szept. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem olcsó, de ilyet már sehol nemtudsz venni, 1hetig lehetett rendelni, bsw fanatikusoknak alap!:)

Amugy jó lenne ha lehetne témyleg rendelni újra. Én egy feketének örülnék aminek a simlédere alul fehér. Egyik klipjükbne láttam, viszont rendelni sajnos nem lehetett.

2014. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak nem te vagy az elado ? Ugyanezt a szöveget írta. Amúgy ha lehet majd rendelni megint en szurket fogok. By: Az elootrd levo valaszokat adó. :)
2014. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen énis láttam próbáltam vele alkudni erre azt kamuzta h van rá érdeklődő 16k-ért xD kicsit drága.... ;)
2014. szept. 19. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!