Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a nadrágod milyen felsővel...

Ezt a nadrágod milyen felsővel szokták hordani?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek jól néz ki? Mostanában annyi boltban láttam ilyesmiket láttam :)



2014. aug. 24. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:) Inggel, hosszított felsővel. pólóval szokás hordani
2014. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magasított dereka miatt lehet crop toppokat is hozzá felvenni, illetve olyan felsőket amiket beletudsz tűrni, de vigyázz mert ilyenkor ez a fazon nagyítja a feneket. Ám ahogy az előző kommentelő is írta, öltözhetsz hozzá ugyanúgy mint eddig, hisz a normál hosszúságú vagy hosszabb felsők úgyis eltakarják, azt a részt ahol a nadrág kezdődik :)
2014. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sportosabb stílusú vagy akkor valami könnyed trikó pl ami elöl rövidebb hátul hosszabb, sima csőtop.

Ha kicsit elegánsabb akkor bátran hordhatod pl egy sima fehér inggel és blézerrel

2014. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nagyon nem tetszik, és unom, hogy mindenhol ilyet látni, valahogy úgy látszik nem vagyok alkalmazkodó a divathoz :D


Amúgy ugyanúgy öltözködhetsz hozzá, mint eddig.

2014. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen van csak gumis derékkal. Mivel vékony az anyaga és világos a szine, hacsak nincs tökéletes alakod hosszabb felsővel kellene felvenni.
2014. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!