Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehetne egy ilyen felsővel?

Mit lehetne egy ilyen felsővel?

Figyelt kérdés

[link]

Kb ilyen felsőm van csak nagy csillogó betűkkel ráírva h Paris. Felpróbálás nélkül vettem meg és lóg rajtam, szerintem kövérít kicsit. Nincs ötletetek mit csinálhatnék vele, hogy jól áljon?


2014. júl. 11. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon lóg rajtad, akkor tényleg ne vedd fel utcára, maximum pizsinek, otthonra vagy ajándékozd el valakinek.

Az a probléma, hogy előtte fel kellett volna próbálnod, hogy lásd hogyan áll rajtad mert ha nagyobb is pár mérettel akkor csak kövérít.

2014. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Használd hálóingnek, az ilyen típusú felsők szerintem másra nem is jók..
2014. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapból az ilyen típusú felsők kevés embernek állnak jól, ha úgy van akkor egy varrónő rád bírja igazítani.
2014. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pizsinek nemtudom elképzelni sem az anyaga miatt meg azért,mert csillogó kövecskékkel van kirakva...ha cicanadrággal van rajtam, akkor egész elviselhető,vlmi övre gondoltam inkább csak nemtudom hogyan lenne jó és milyen
2014. júl. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!