Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tesco F&F Disney pizsamát...

Tesco F&F Disney pizsamát lehet kapni?

Figyelt kérdés

Árulnak a Tescoban Disney pizsamákat? A gondos bocsokra gondolok pl., ez a kislányom kedvence, lehet itthon kapni?

[link]


2014. aug. 20. 22:32
 1/5 anonim válasza:
nem a Tescho csak a tapsihapsit mickey egeret és micimackót gyártja rendelj nettről.
2014. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok, de az összes pizsamám tescos, nagyon tetszenek. A múltkor láttam 101 kiskutyásat, dumbósat, az a masnis cica ami nem jut eszembe melyik mesében van, mickey egereset, füleseset a micimackóból, talán még volt valamilyen, de ilyet nem láttam még sehol mint a kérdésben.
2014. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó kösziöszi, akkor ez a gondos bocsos nem lesz...Szoktam látni Micimacisat, Bambisat is, de külföldi kínálatban van Batmenes, Barbie, vannak azért menőbbek, de akkor azokat ie nem hozzák?...Sajnálom...
2014. aug. 21. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

A Batmaneset a kaposvári Tescoban láttam, szürke és rajta színesek voltak a Batman logok, ha jól emlékszem. Akkor gondolom másik üzletekben is vannak.

2014. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm, teszek egy próbát, hátha!
2014. aug. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!