Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Disney tigrises lábfejes...

Disney tigrises lábfejes pizsamát keresek a kicsimnek, mert kinőtte és zokog érte. Nem találok sehol a neten. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Melyik bolt árul ilyet, mert Miskolcon sehol se találok.... :(
2010. febr. 15. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki az ilyen pizsi?Hátha láttam már ilyet valahol!
2010. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pl. így, de nekünk ez már kicsi... 86-92-est keresek

[link]

2010. febr. 15. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki másfajta Tigrises pizsit, vagy alakíts át egy tigris jelmezt, vagy lábfejes pizsire varrj Tigris rátétet,vagy vegyél egy narancssárga pizsit és ruhafestékkel csíkozd be...Az a legjobb, ha együtt készítitek.Mert mi van ha nem találsz olyat amit keresel? Nem fog aludni a gyerek? Magyarázd el neki, hogy az életben legtöbbször nem az van amit szeretnénk.Emellett próbálkozz a fentiekkel, és hagyd meg neki, hadd aludjon a kinőtt pizsivel.És persze keresgélj tovább.De lehet, hogy nem is lesz rá szükség, mert belátja, hogy Te mindent megtettél érte, és az új megoldás is tetszeni fog neki.
2010. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már találtam és megvettem.
2010. febr. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!