Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ki az aki szereti a...

Lányok ki az aki szereti a szoknyákat? Milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is.

2014. aug. 17. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szoknyából minit, testhezállót. Illetve a lenge térdig érőt. Bár inkább ruháim vannak, illetve nadrágot is hordok.

17/L

2014. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én imádom a szoknyákat. Az egyberuhákat, a skater skirt-öt, a ceruzaszoknya-szerűt (nem tudom, hogy hívják)... mindet. :D

16/L

2014. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, mást nem is nagyon hordok:) leginkább miniket, azokból több fazonút..szeretem a lengébbet, a testhezállót, a farmerszoknyát...:D
2014. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 24N
2014. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Minit de abból is csak a szűk fazonút

23

2014. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Fogadok ez megint annak a kreténnek a kérdése, aki arra élvez, ha lát egy nőt szoknyában. Úgyhogy ne adjátok alá a lovat, ne válaszoljatok neki!
2014. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sokszor hordok szoknyát, egyszerűen imádom őket, sokkal magabiztosabb leszek tőlük:)

Én elsősorban a mini szoknyákat szeretem, illetve a maxi szoknyák is tetszenek, bár olyanom nincs. Testhezálló, illetve skater skirtjeim vannak, illetve pár fodros mini is:)

16/L

2014. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ne írjatok neki, ez az az öreg pasi, aki mindig ilyen kérdéseket ír ide, hogy miért nem hordunk szoknyát, miért szeretjük a harisnyákat!!!!!


"Fogadok ez megint annak a kreténnek a kérdése, aki arra élvez, ha lát egy nőt szoknyában. Úgyhogy ne adjátok alá a lovat, ne válaszoljatok neki!"


igaza van!!! ne írjatok:)

2014. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem, a kérdésben megszólítasz engem is, mint "lányt" (habár nő vagyok).
2014. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
és a trágár privátjaidtól is kímélj meg!!!!
2014. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!