Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szereti a fiam az...

Miért nem szereti a fiam az ujjatlan pólót?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi nem szereti, de soknak nem is áll jól..lehet, hogy csak szimplán nem érzi jól magát benne, én pl nőként nem szeretem az ujjas pólókat, csak az ujjatlant..van ilyen :D
2014. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kinevetsz,de én azért nem akartam rövidgatyát hordani gyerekkorban,mert a koromhoz képest rendkívül szőrös volt a lábam,emiatt csúfoltak a suliban.Lehet hogy őt is zavarja a hónaljszőre.
2014. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy szülőnek tényleg ez a legnagyobb gondja éjjel fél egykor...? Ééééérdekes.

Hát mi ezt honnan tudjuk? Kérdezd meg talán tőle? A kommunikáció igen hasznos képesség.

Egyáltalán valami infó a gyerekről? Ha kamasz, akkor vagy a szőr zavarja, vagy az, hogy ványadt kockafiú, miközben a többi srác ki van gyúrva. Vagy nem lát ilyet a többi srácon, csak a csajokon. Vagy bármi más.

2014. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti, ne erőltesd rá! ;)
2014. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te mindent szeretsz?
2014. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

kiskoromban is utáltam.

Nekem kényelmesebb volt csak szimplán a sima póló mimt az atléta. ja és most is utálom 15 évesen.

2014. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

DIK XD...


Mért nem tőle kérdezed meg ?!

Meg most mi honnan tudjuk ?

2014. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves a fiad, de meg kell érteni ha nem szeretné.Joga van neki is a kényelmeset hordani a saját ízlésének megfelelően.Én sem venném fel a helyében.Mondjuk 10 éves kor alatt még érthető,de amikor már kezd szőrösödni akkor neki elég ciki (saját tapasztalat) még nem tudja,hogy hogy szedje le,szabad-e,mi a módja...

10-15 éves korig a szőr a probléma az ilyen pólóknál.

Aztán kb 16-20-ig pedig az izom...

Elég furán és gyerekesen néz ki egy fiatalemberen egy ilyen felső ha van hozzá 2 piszkafa kéz.

2014. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
13 éves, sportos, kosarazik. A csapatban mindenkinek ujjatlan meze van, kivétel neki.
2014. júl. 10. 00:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyedül akkor tudnak ezen túllépni,ha ők is felveszik az ujjatlan, független attól,hogy nem szeretik. És előbb utóbb rájönnének,hogy nincs benne semmi rossz. Szerintem vedd rá őket és előbb utóbb maguktól belátják,hogy sportoláshoz az a praktikus.
2014. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!