Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek/Metálosok/Gothok/Punk...

XFRUx kérdése:

Rockerek/Metálosok/Gothok/Punkok stb.! Volt már veletek olyan, hogy le 'sátánistáztak'?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Engem nemrég sátánistáztak le a stílusom, és a zenei ízlésem miatt. Pedig nem vagyok sátánista, nincsenek pentagrammás és 666 feliratos cuccaim. (Ateista vagyok, és kicsit piromániás, de az mellékes :) ). Én csak nevettem az egészen. Veletek volt már ilyen? Hogy reagáltatok?

2014. aug. 16. 15:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

n vagyok az osztályban a "fura", "emo', "sátánista" csaj. Holott semmi erre utaló jelek nincsenek. Simán fekete vagy sötétkék csőfarmerben járok, bandás pólóval vagy egyszerübb pólókkal párosítva. Tornacipőt vagy deszkáscipőt hordok valamint semmi kiegészítőt (csak fültágítót de nekem az nem számít annak)

Szeretem a rock zenét és ezért nem is vagyok valami közkedvelt.

2014. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
A suliban kivagyok közösítve és elterjedt pletyka rólam, hogy sátánista vagyok, szűz kecskék vérén élek és eladtam a lelkem az ördögnek... Csak nevetek rajtuk, attól még, hogy leszaroztam a kedvenc nyálas bandáikat és kicsit másképp öltözöm, mint az átlag nem vagyok tömeggyilkos! :')
2014. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Engem szerencsére sosem illettek ilyen csodás jelzőkkel.


24/F

2022. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!