Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek/Metálosok/Gothok/Punk...

XFRUx kérdése:

Rockerek/Metálosok/Gothok/Punkok stb.! Volt már veletek olyan, hogy le 'sátánistáztak'?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Engem nemrég sátánistáztak le a stílusom, és a zenei ízlésem miatt. Pedig nem vagyok sátánista, nincsenek pentagrammás és 666 feliratos cuccaim. (Ateista vagyok, és kicsit piromániás, de az mellékes :) ). Én csak nevettem az egészen. Veletek volt már ilyen? Hogy reagáltatok?

2014. aug. 16. 15:40
1 2 3
 11/23 Johnny Christ válasza:

Ezt szinte minden rocker megkapja, ha egy kicsit is úgy öltözik. :D

Én is voltam emós, sátánista, elmebeteg...:D

2014. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Sárancs ***** válasza:
Velem is volt ilyen.. Az osztálytársaim sátánistáznak le meg sötéthercegnő meg emóbaba:) Amugy nincs kedved beszélgetni? 13/L
2014. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Qufilus válasza:
100%

Szerencsémre a környezetem azon része, aki amúgy potenciálisan képes lenne ilyenre, vagy nem elég intelligens ahhoz, hogy megtegye, vagy nem elég buta.

Ergó, nem az, hogy nem tudják hova tenni, csak nem teszik sehova. "Ott egy Svavek [Slayer] pólós gyerek láncokkal meg szétfirkálva..." És a társaik. De nem ilyen offenzíven, mint ahogy nektek...

Osztályfőnököm a rendszeres bírálója a pólóimnak, és a külsőmnek. Ez eddig nem is volt baj, elvégre egy maradi emberről beszélünk, legyen, majd csak kinövi :D

2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Konkrétan még a 'sátánista' címmel nem illettek meg, de ami késik, nem múlik :D

Egyébként a stílusom csak kevés ember lelki nyugalmát zavarta meg, valakinek még tetszett is. Ennek ellenére engem is illettek már különböző jelzőkkel, de nem zavart.

2014. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Ne ítélj,hogy ne ítéltessék.Az emberek ilyenek,sokszor nincsenek tisztába dolgokkal,csak mondják a magukét. Előbb tükörbe kéne nézni,és gondolkodni el,hogy hol a hiba.Sajnos először mondunk,és utána gondolkodunk.Ez egy emberi tulajdonság.
2014. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%

Fú, én is voltam már minden. Sátánista, "ROKKOS" :D, gótk*r*va, büdösrocker (bár ezeket kb 10 évvel ezelőtt kaptam jelzőként, akkor sem érdekelt különösebben, most meg már szinte senkit nem érdekel hogy öltözök :D ).

Igaz, én is inkább a folk/viking/pagan/wiccan/medieval vonalat követem saját elképzelésekkel vegyítve. Valamint ahol jelenleg élek, itt sokkal elfogadóbbak és barátságosabbak az emberek.Konkrétan leszólítanak idegenek,hogy hú ez de jól néz ki, hol vetted, de csinos, stb :)


24/N

2014. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%

Na igen :D Ez velem is elég gyakran megesik. Voltam már emós...holott semmi közöm a stílushoz. A saját hittan tanárom sátánistázott le 7-8ban....A zenei stílusom, meg az öltözködésem no meg a hajam miatt mind máig kapok szép megjegyzéseket, vagy csak siman megnéznek, elég rondán. Amúgy rock zenét, siphonic metált, death metált hallgatok leggyakrabban.

19/L

2014. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Volt ám, de még Sátán is voltam már :D
2014. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%

18/L lévén már megkaptam azt, hogy sátánista (nem tudom mi lehet nehéz az ateista szó megjegyzésében) vagyok. A legviccesebb az volt, mikor nagyanyám közölte velem, hogy eladtam a lelkem a sátánnak és ezért már két éve minden este a lelkem üdvösségéért kell imádkoznia. Mármint nagyinak, nem a sátánnak. :D

Ezek mellett ott volt a "büdös rocker" (az illető haja piszkos-zsíros volt, az enyém ápolt, nem úgy néztem ki mint aki fél hónapja kerüli a vizet).

15 voltam, mikor feketére festettem a körmöm és egy régi ismerőssel összefutottam a boltban. Megkérdezte, hogy emó vagyok-e. Akkora facepalm-ot nem hiszem hogy előttem bárki is levágott abban az üzletben.

Ja, a metálpatkányt se hagyjam ki! Ezt még szerettem is. Patkány vagyok, de nem félek... az élet a legjobb méreg!!

Ilyenkor a legjobb megoldás, ha a legmagabiztosabb mosolyodat villantod, jelezvén hogy képzeletben most csaptad arcon szívlapáttal őket.

Mostanra már az Istennő nevet is megajánlták, ezzel még nem volt problémám. :D

2014. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

Persze! :'D

Békésen sétáltam hazafelé, mikor egy mellettem elszáguldó kocsiból kihajolt, bemutatott, majd le sátánista ribizett egy nő. Aztán a vezetés oktatóm az első óránkon végig mért és megkérdezte milyen szektához tartozom XD Hasonlók...

2014. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!