Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamis Nike Airmax, , megéri e...

Hamis Nike Airmax, , megéri e megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztook!! Szeretnék venni a Vaterán, egy hamis Nike Air Max cipőt!! Szerintetek megéri?? Na és mennyivel lehet rosszabb a minősége mint az eredetinek?? [link]
2014. aug. 15. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia:)

én azt tanácsolom,hogy semmiképpen ne vegyél hamis darabot vagy utánzatot.ezeknek a minősége 3x-4x rosszabb és hamar szét fognak esni. viszont eredeti árán az airmax nem éri meg.

2014. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, mert ronda, de ez az én ízlésem..viszont, ha replikát veszel, akkor inkább Aliexpressről rendeld, ott olcsóbb és ezek az eladók is onnan rendelik.
2014. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több ismerősömnek van hamis, mind panaszkodik, hogy kényelmetlen, töri a lábukat. Akinek eredeti van, attól épp az ellenkezőjét hallom, hogy nagyon kényelmes, a vilagból ki tudnának menni benne.
2014. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem éri meg. 1.Mivel hamis a minősége nem a legjobb. 2. Ha nincs pénzed eredetire, akkor inkább olyan cipőt keress ami eredeti, és tudsz rá költeni, mert ilyen utánzatokban járni szerintem gáz. Inkább hordok valamit, amire semmi sincs írva, mint valami gagyi kamut. 3. Mindenkinek Airmaxe van, unalmas, tucat, és a legtöbb ronda is.
2014. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!