Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen esetben mennyiért...

Ilyen esetben mennyiért adnátok el?

Figyelt kérdés

Az egyik új, használatlan ruhámat féláron hirdetem, 4000 ft volt. Jelentkezett rá egy csaj, mondta, hogy elviszi 1000-ért... Hát ezen picit kiakadtam, írtam is, hogy nem, mert így is áron alul adok egy új ruhát... (H&M-es) Nem durva ez egy kicsit, hogy le akarta volna alkudni ennyire? Azért nem mindegy, hogy 2000 vagy csak a fele...


Ti mennyiért adnátok el egy olyan cuccotokat, amit egyszer sem viseltetek, mert mondjuk hónapok után sem tudtátok kihasználni?



2014. aug. 14. 22:10
 1/3 anonim válasza:
A félár, szerintem korrekt. Az ilyen bepróbálkozókkal meg ne foglalkozz....
2014. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, te mondod meg mennyibe kerül, nem ő.
2014. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kell ezen kiakadni, válaszolni kell neki, hogy nem adod annyiért és kész. Az ár szerintem megfelel érte, majd elviszi más, nem kell ilyen hülyeségeken fennakadni.


( csak egy kis történet: Mi elektronikai eszközt akartunk eladni, megvolt minden ami egy hirdetéshez kell, termékleírás, fényképek és egyetlen egy apró kikötés: Csere nem érdekel. Másnap reggelre egy üzenet érkezett, hogy van-e kedvünk fűkaszára cserélni. Jót röhögtünk rajta.)

2014. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!