Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha Kínából rendelek vaterán...

Ha Kínából rendelek vaterán akkor a szállítási költség körülbelül mennyi lehet? (Nike cipőt rendelnék)

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 23:32
1 2
 11/14 pinkpancser ***** válasza:
Hülyeség lenne kínából rendelt cuccot vateráról venni. Ebay, megkeresed, megrendeled aztán ugyanannyi idő alatt jóval olcsóbban megkapod.
2014. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
"Én inkább bemegyek a Westendben a Bp shop-ba vagy a Nike-ba! " Ebből is látszik milyen balek vagy. Szerinted az üzlet helység díját, az adókat, a személyzet fizetését, a rezsiköltséget nem veled fizettetik meg? Abban igazad van, hogy jobb minőségű anyagból készül az "igazi" nike ez az egyik oka, hogy hogy tovább tart, viszont ugyan úgy a kínai munkás varja azt is mint a faket, illetve több minőség ellenőrzésen megy keresztül, ebből is kitudják szűrni a selejtet. Illetve ami nem kínában készül az nem is lehet valódi.Az neten is lehet vásárolni minőségi ruhákat, persze oda angolul is illik tudni. De olyan balekok mint te vagy megveszik üzletben, nagyobb árért, így azt hiszed ,hogy ami drágább az jobb. Közben meg ugyan az a kínai hulladék rohad rajtad mint mindenki máson.
2014. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
:D Sokmindent rendelek netről, olyan márkáktól, amiket itthon nem lehet kapni. Felsőfokon beszélek angolul, így ez nem lehet probléma. Általában a saks-ról, a shopbop-ról és a luisaviaroma-ról rendelek, bár nem hiszem, hogy neked ezek mondanak bármit is... Elég gyakran járok Milánóba és Londonba vásárolni, sokmindent ott szerzek be, azoktól a divatházaktól, amiket az előzőleg említett webshopokban is megtalálsz! Ha egy Nike cipőt szeretnék venni, mert éppen ahhoz van kedvem, akkor beülök szépen az autómba, begurulok a Westendbe, és besétálok a Bp shopba vagy a Nike-ba! :) Szóval köszönöm a jótanácsokat, tartsd meg nyugodtan magadnak! :) Azért lennék balek, mert megveszek üzletben pár Nike cipőt és ez nem jelent gondot nekem? Érdekesen értelmezed ezt a szót! Én nem érzem magam baleknak! Szerintem nézz bele kicsit a saját dolgaidba! Ha már így személyeskedünk! :D
2014. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is inkább megveszem a boltba drágábban, mint hogy rendeljek hamisítottat. Egyébként a BP Shop olyan Nike cipőket is árul, amik limitált kollekciósak, és nagyon nehezen lehet hozzájutni! Nagyon jó csukákat lehet kapni, van olyan Nikeom, amit 2 éve vettem, ok, hogy 40ezer volt, de még mindig hibátlan. Más 2 év alatt hány kamut vesz, darabját 10 vagy 15ezerért? Így b@sszák át a hlyéket, akik megveszik ócsón, mer azt úgyse veszi észre senki, hogy nem igazi! Nem a fszt nem! Messziről ordít, hogy hamis! És sokkal drágább is, mint egy eredeti! Erre szokták mondani, hogy olcsó húsnak híg a leve! Menőzni akar vele, aztán nem tűnik fel neki, hogy marhára nem menő!
2014. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!