Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha Kínából rendelek vaterán...

Ha Kínából rendelek vaterán akkor a szállítási költség körülbelül mennyi lehet? (Nike cipőt rendelnék)

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Oda van írva a szállítási költséghez..egyébként jobban jársz, ha Aliexpressről rendeled, a vaterások is onnan rendelik a kínai replikákat, csak a saját hasznukat is ráteszik.
2014. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, ki az aki a balek aki vateráról rendel kínából mikor te magad is megveheted személyesen így megspórolod a "közvetítői díjat" illetve a vatera díjat, mert ne gondolod, hogy azt az eladó nem kalkulálja bele azt az árba de ha már ennyire balek vagy akkor küld el nekem a pénzt én leveszem a részem és megrendelem neked kínából!
2014. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem nike, max egy fake nike:D
2014. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Előzőnek igaza van, az nem Nike, az egy silány minőségű kínai vacak hamisítvány!
2014. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Hehe Szerintetek az "igazit" hol csinálják Amerikában? :D
2014. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Hehe, akkor igazából szerinted a gagyi ugyanaz, mint az eredeti? Attól, hogy ott is készül eredeti, attól még a hamisítvány hamisítvány marad kedves! ;) Az anyag és az összeállítás nem egyezik! :) Te megveszed a gagyit 10 ezerért, én megveszem az eredetit 45-ért. Én hordom évekig, rajtad szétmegy 2 hónap alatt. Számolj melyik éri meg! ;)
2014. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Sok igazságot írsz elismerem, viszont amit te igazinak nevezel és hordasz az is ugyan úgy Kínában készül, annyi a különbség, hogy van egy minőség ellenőrzési folyamat amin át kell menniük a cipőknek, ezért hosszabb az élettartalmuk az "igazi" cipőknek. Kedves!
2014. aug. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Persze, meg másik gyárban, más anyagból! :D Kicsit el vagy tájolva! ;) Szeretem ezeket a mendemondákat, amiket te is írsz! Ezt azok találják ki, akik kamucuccot hordanak, hogy nyugtassák a saját és a környezetük kis lelkét! :D "Minek adjak ki 30 ezerrel többet egy cipőért, mikor ugyanott csinálják?" :D Persze, az ország stimmel... :D
2014. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Hehe. Téged sem fognak az eszedért ellopni :D
2014. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Látom te is a kamucuccos kategóriába tartozol! Bár nem tudom hány éves vagy, kb 14-15-nek tippellek. Ebben a korban még talán nem akkora gond, ha elhiszel mindent amit mondanak! Ha idősebb vagy, akkor már probléma...

Ha neked jó a piacos vagy a vaterás aliexpresses, akkor viseld azt... Én inkább bemegyek a Westendben a Bp shop-ba vagy a Nike-ba!

Aztán ne csodálkozz, ha két hónap múlva leválik a talpa a cipődnek, vagy kilyukad az anyag! 10ezer kuka... De biztos az én eszemmel van a baj! ;)

2014. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!