Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mihez lehet ezt a felsőt...

Mihez lehet ezt a felsőt felvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Csak elegánsabb darabokkal? Rövidnadrággal nem lehet (nem ilyen színűvel persze, mondjuk szürkével)? Szoknyát nem nagyon hordok. És egy sötétkék farmerral már nagyon egyszínű lenne?


2014. aug. 11. 13:22
 1/7 anonim válasza:
54%
fehér nadrággal mondjuk...
2014. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem barmilyen farmersortal jó, es farmer csőnadrággal :) akár torna cipővel akár el balerínaval:)
2014. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egy vékony színes derékövet és egy azzal egyező színű farmert vagy cicanacit vennék föl hozzá.
2014. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak elegánsabb darabokkal lehet. Lehet farmerrel,rövidnadrággal. Nekem is van ilyesmi felsőm,én egy szoknyába betűrve hordom,ha rosszabb idő van,akkor blézerrel is. Ha sötét farmerrel akarod hordani,akkor dobd fel valami eltérő színű kiegészítőkkel,úgy jól néz ki.

Én ne haragudj,hogy ezt mondom,de elég előnytelenül áll ez a felső.

2014. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előzővel!:)
2014. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy ilyen színű nadrággal jó. Én hosszúval venném fel. Nem szeretem a rövidnadrágokat.
2014. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alakformáló fehérnemüvel, mert eléggé hepehupás a tájék alatta...
2014. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!