Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jeggingshez nem kell hosszabb...

Jeggingshez nem kell hosszabb felsőt felvenni, igaz?

Figyelt kérdés

[link]


Ez végül is nem egy harisnya, hanem egy sztreccs farmer.


2013. nov. 20. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szoktam azt felvenni hozzá, mert olyan, mint egy farmer.
2013. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

NEM sztreccsfarmer, hanem ahogy a leírásban is szerepel: farmer HATÁSÚ LEGGINGS.


Ezt a tesco-s darabot nem láttam élőben, nem tudom, hogy erre is igaz-e: de ha úgy cuppan rád, mintha a második bőröd lenne, akkor elnevezéstől függetlenül illene hozzá hosszabbat venni.


Persze annyian hordják ízléstelenül, hogy nem oszt, nem szoroz.

2013. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kép alapján nem lehet eldönteni meg név alapján sem. Egyszerűen felpróbálod, ha nadrágszerű, akkor nem kell, ha viszont teljesen tapad és kiad minden formát, akkor közönséges rövid felsővel.

De sokan az átlátszó leggingset is röviddel hordják :) Én biztos égnék, ha ezért bámulnának az utcán, de úgy tűnik, valakik pont ezt élvezik :)

2013. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
hát én mindig jeggins-et veszek, nem pedig sima farmert, mert ez sokkal jobban áll :D nem hosszú felsővel hordom.
2013. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ívy1 ***** válasza:
100%
Ha nem nagyon vékony akkor nem muszáj,persze ha elöl bevág akkor azért hosszút vegyél fel.
2013. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Én egy Springfieldes jeggingst vettem, de nem tapad túlságosan. Úgyhogy szerintem az dönt, hogy melyik darabot választod. :)

2013. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem hosszított felsôvel hordom :)
2013. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
alapból ez a "gyatya" ízléstelen és a végtelenségig proli. És ezen a hosszú fölső sem segít.
2013. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólást, akár proli akár nem szerintem kényelmes és jól is néz ki, látszik, hogy eléggé be vagy savanyodva ruhák terén, ezen viszont én nem tudok segíteni
2013. nov. 20. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam, meztelennek éreztem magam benne, mint a leggingsbe. Sajnos nagyon sok lányt látok ilyen nadrágban rövid felsővel. Minden látható. Sokszor még a bugyi vonala, a narancsbőr, minden...
2013. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!