Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés

[link]

Nem kedvence ma leopárdminta (nevezzetek rasszistának), mert cigányos, és rajtam kívül páran még így gondolják. De ez a cipő szeritnem nagyon jól néz ki így. Szerintetek?


2014. júl. 28. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Egész strapabírónak és kényelmesnek tűnik, megfelel a kor szellemének, és a te ízlésednek, vagyis tökéletes számodra. Én sem szeretem a leopárdmintát, de azért tényleg nem néz ki rosszul. Bár fel nem venném, kicsit más világ vagyok. :)
2014. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nekem volt suprám, 1 vaider. Gyorsan szétment. (mondjuk lehet nem egyet kellett volna hordanom fél évig ősszel-télen, mikor volt mellette DC is:D) DC-t vegyél inkább, abból volt már nekem vagy 5, volt amelyik 1,5 évet bírt úgy hogy kb. mindig azt hordtam. És baja 1,5 év után sem lett, csak kicsit megkopott a talpa.
2014. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csúnya, bocsi:s
2014. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik. 16/L
2014. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és az őszinte véleményeket! :D Olvastam már pár helyen, hogy a Supra nem nagyon bírja a strapát.. És ha van mellette egy másik cipőm, amit hordok, kibírja egy jó darabig nem? Igazából a külseje fogott meg és ilyet nem találnék DC-ben. Ha van szóljatok! :D
2014. júl. 29. 01:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha felváltva hordod más cipővel akkor nem fog hamar tönkremenni, ha tetszik vedd meg, suprából nekem sötétebb egyszínűek jönnek be pl

[link]

[link]

esetleg

[link]

[link]

2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Imádom mikor a leopárdmintára azt mondják hogy cigányos vagy kur.vás... Egyik sem, csak tudni kell hordani.

Ez az a magassarkú sportcipő ha jól látom?! Ezektől frászt tudok kapni. Döntse el az ember hogy sportos vagy elegáns akar lenni.

Szerintem nem néz ki jól, de ha neked tetszik használd egészségedre.

2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem, ez nem magas sarkú és gyerek modell.
2014. aug. 3. 01:10
 9/10 anonim válasza:

Ez a modell ocsmány.

Nekem is van leopárdmintás Converse cipőm, azt nagyon szeretem, és sokan meg is dícsérik. Az szerintem egyáltalán nem cigányos.

2014. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
panelházi cipő, ha ilyet hordasz messziről látják rajtad h biztos vmi lakótelepi panelházi vagy
2014. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!