Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hol lehet ilyet...

Szerintetek hol lehet ilyet venni, és nem túl sok bankettre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mivel nézem a vámpírnaplót ami amúgy nagy kedvencem, hiszen ha nem lenne az akkor nem nézném újra az egész sorozatot. Elena Gilbertes nyakláncot, gyűrűt találtam de ami a bálon rajta volt ruha nagyon megtetszett és ha szerintetek nem túlzás akkor bankettre is erre mennék. Persze tudom addig van időm, hiszen nyár van de nem is akarom az utolsó pillanatba nehogy baj legyen. Erről a ruháról lenne szó: [link]

2014. júl. 21. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol lesz a bankett, mi a szokás, hogyan szoktak általában felöltözni. Ha mindenki kis koktélruhában lesz, akkor túl sok leszel egy nagy estélyiben. :)
2014. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túl sok, nem tudom nálatok milyen nagyszabású egy bankett, de ez a ruha szinte biztos hogy sok lesz
2014. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát egy bankett az nem nagyestélyis esemény
2014. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hat,ha esetleg rovidebb lenne:D De sztem ezzel nagyot aratnal,szoval,ha nem zavar,hogy mindenki teged bamulna,es (ha olyanok a lanyok)feltekenykednenek,kibeszelnenek,akkor kockaztasd meg:DD En mondjuk,ha nagyon tetszik egy ruha,nem erdekel,hogy ki mit gondol,abban erzem magam jol,az tetszik^^ Szoval,rajtad all^^
2014. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát rám így simán is irigykednek, kibeszélnek. Elmondják 100x hogy mennyire jó barátnők vagyunk, majd a barátnőjével kibeszél engem minden mocskoságnak. Szóval mivel barátnőm egy szál se, és tojok mindenki fejére így akkor ez lesz az a ruha. :D Csak tudni kéne hol lehet ilyet venni, vagy ha elmegyek egy varróhoz akkor megcsinálná nekem?
2014. júl. 26. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!