Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek/metálosok/darkok/alte...

Rockerek/metálosok/darkok/alterosok! Ti mit viseltek szívesebben? Acélbetétes, munkavédelmi, surranó vagy tornacipő?

Figyelt kérdés

Aki nem említett, az ne válaszoljon, mert nem érdekel a véleménye. Csak kíváncsi vagyok, mások mit szeretnek, ne szóljatok le se engem, se őket.

Köszönöm.


2010. jan. 9. 00:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

tornacipő

L'13

2010. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Acélbetét nélküli Martens, Demonia Creeper, boszorkánycipők, lábra tekerhető selyemszalaggal tuningolt balerina, lakkcipő 50es évek fazonjában... Mind fekete.

Tornacipőt csak sporthoz, máshova igénytelenség szerintem.


Goth/20

2010. márc. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

No, akkor eddig így állunk:


~ Acélbetétes: 4

~ Munkavédelmi: 0

~ Surranó: 0

~ Tornacipő: 3


Utolsó: neked aztán jó nagy cipős szekrényed lehet :))

2010. márc. 4. 04:59
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát igen, bár volt pár évem összegyűjteni. :D

Általában évente egyszer veszek egy pár cipőt, akkor viszont adok rá, hogy milyet. Az acélbetétest például nem szeretem, mert nehéz. Ha megadja magát a bakancsom, megint Martenst, mert eddig nagyon bejött, már vagy négy éves, és jópár fesztivált, koncertet meg telet megért.


Műbőrt ha lehet nem, vagy csak nagyon jó minőségűt. A Creeperem pl. már vagy 2 éves és még mindig szinte újnak tűnik, pedig nyaranta elég sokat hordom...

Meg vigyázok rájuk. Ha megázik, kiszárítom, meg rendszeresen boxolom őket, hogy vízálló legyen a bőr.

2010. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2010. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Én hosszú szárú angol bakancsot szeretnék, olyan 16-17 ezer forint körül van... mindig megnézem a kirakatban, ha elmegyek mellette (évek óta ott árválkodik), majd egyszer talán egymásra találunk xD


Klasszak a csizmák, amiket belinkelték, de én nem hiszem, hogy tudnám hordani őket... annyira nem az én stílusom... de meg kell hagyni, érdekesek és szépek :)


A műbőrtől meg félek - azt hallottam, büdösödik víz hatására, meg előbb-utóbb gombát lehet kapni tőle... :(


Egyébként ez az évente 1 cipő nem is olyan rossz ötlet :)

2010. márc. 9. 20:57
 17/22 anonim válasza:

Hát én csaknem mindig acélbetkós bakancsban(20soros) vagyok(igen..nyáron, 38 fokban is:D), de ha valamikor tényleg nem lehet abban lennem, akkor tornacipőt veszek.


egy metálos csaj;15

2010. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Bundeswehr rohambakancs általános viseletre (de erdőbe is szoktam). Honvédségi surranót csak terepre használom.
2010. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
bárén nem tartozok bele a felsoroltakba (punk vagyok) de nekem surranóm van.mivel jelenleg nincs pénzem acélbetkósra, ezt pedig úgy kaptam egyik ismerősömtől:) amíg gyűjtök rá, addig nagyon megfelel ez, sőt meleg is,mert bélelt;)
2010. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Surranót is betkóst is meg tornacipő fazonú cipőket is hordok , alkalomtól függ pl : tesi óra előtt cinkes levetni meg kifűzni meg blabla a bakancsot !

14/F

2010. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!