Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez az összeállítás...

Szerintetek ez az összeállítás esküvőre jó lenne?

Figyelt kérdés

A fekete felső ujjatlan lenne, a szoknya pedig púder színű, rózsaszínes.Amit még gondoltam, hogy derék részen ugyanolyan színű övvel/szalaggal átkötni, mint a szoknya. Szerintetek?

[link]


2014. júl. 16. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem jó lesz, én felvenném:)

16l

2014. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper.... nekem is tetszik, de mikor lesz az esküvő??? Úgy értem hogy ha mostanában mondjuk augusztusban akkor nem lesz meleg a ruha?
2014. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tetszik... ez business viselet... esetleg ha nagyon muszaj delutanra vagy polgarira estere pedig estelyit
2014. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ilyet inkabb:

[link]


[link]


[link]

2014. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez az esküvő stílusától is függ... hülyén nézne ki, ha szegény kérdező odamenne nagyestélyiben, mikózben minnden más nő, még az örömanyák is kosztümöt, vagy koktélruhát viselnek. Sem alul, sem túlöltözni nem illik egy eseményt. Amit a kérdező gondolt az tökéletesen odaillő.
2014. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki linkelte a képeket , nem tudom hányadik válaszoló , de ki az aki úgy megy esküvőre? Menyasszony nyilván nem , és persze mások se. Legalábbis szerintem nem. Az összeállítás pedig szerintem megfelelő.
2014. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M.B.K. ***** válasza:
szerintem nagyon jó összeállítás,de engedd ki hozzá a hajad,és szerintem még jól állna hozzá egy nyaklánc vagy karkötő is :),az öv is jó ötlet ^^
2014. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!