Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az összeállításról? El tudnám vele csábítani a kiszemeltemet egy randin?

Figyelt kérdés
Fehér blúzzal venném fel. [link] Szerintetek csinos lenne?

2014. júl. 11. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
A ruha nem sokat számít, ha az embernek jó a kisugárzása, esetleg csinos nyert ügye van, a ruha az utolsó ami dönteni fog a dologban, kivéve, ha nem a méreteidnek megfelelőt veszel.
2014. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Most gonosz leszek, de ha nincsenek ekkora csülkeid akkor simán felveheted! Szolid, de mégis szexy! Hajrá! ;)
2014. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Hát, szerintem ez a "szoknya" (ami simán elmegy fölsőnek is még egy tökéletes alakú lányon is gáz... túl rövid, még leggingsel sem merném felvenni...
2014. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudsz ebben a szoknyában úgy mozogni, hogy sem a segged, sem, a puncid nem lóg ki közben, akkor tökéletes. :)
2014. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem lóg ki belőle semmid, és nem ilyen vastag csülkeid vannak, mint a képen, akkor szerintem belefér. Bár fehér blúzzal már túl ünneplős, szerintem.
2014. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

A szoknya tuti, a lábad miatt ne aggódj.

A cipőt cseréld le.

A fehér blúz olyan érettségizős, inkább valami más színt.

2014. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek a lábaid mint a képen akkor hosszabb szoknyát húzz. Ez a fekete alsó, fehér blúz nekem nagyon iskolai ünnepséges. Nem tudom, hogy a cipő hozzátartozik e az összeállításhoz, de az szörnyű, kivéve ha 40 felett vagy, de akkor meg végképp ne húzz ilyen szoknyát.
2014. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne b.sszál már ki velem, már megint te? Még mindig nem untad meg, hogy extrém dagadt, harisnyás női lábakat linkelgetsz? Neked milyen fétised van?!
2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az utolsóval.. Te beteg vagy, keress fel egy orvost
2014. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 nati6 ***** válasza:
93%
Senki sem tökéletes.Szerintem egy hosszabb szoknyát vegyél fel és ne fehér blúzt mert az tényleg ünneplős lenne.
2014. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!