Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az összeállításról? El tudnám vele csábítani a kiszemeltemet egy randin?

Figyelt kérdés
Fehér blúzzal venném fel. [link] Szerintetek csinos lenne?

2014. júl. 11. 15:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Amúgy a cipővel mi a baj? Pont azért is gondoltam ilyen lábbelire, mert a magassarkút túlzásnak éreztem (nem akarok ribisen kinézni), de szoknyához mégsem vehetek sportos cipőt, ezért gondoltam egy ilyen elegáns, nőies, de mégis visszafogott lábbelire. :) Amúgy 23 éves vagyok, szóval a 40-től még messze. :D
2014. júl. 11. 17:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ezzel a cipővel elég slampos hatása van. Ha egy néhány centis sarkú cipőt felvennél hozzá, sokkal elegánsabb lenne az összhatás és mégse lenne qrvás. És valószínű sokkal jobban mutatnának benne a virgácsaid, ha már tutajos ruhát akarsz felvenni.

Fehér blúzzal meg tényleg nagyon iskolai ünnepséges összhatása lenne.


Egyébként Egyeskénél a pont, a kisugárzás a meghatározó. (Életemben össz-vissz 2 pasim volt, mind a kettőt farmer-bő póló kombinációban szedtem össze.)

2014. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Ez az "összeállítás" (egy rusnya cipő és egy jellegtelen szoknya) még akkor sem váltana ki zajos sikert, ha egy jó testű nő viselné, de a te hájas combod, oszlop vastagságú vádlid kifejezetten riasztó. Kövér nők is fel tudnak öltözni ízlésesen, csak hát tudomásul kell venni, hogy amiben szexi egy karcsú nő, mint pl. a miniszoknya, abban nevetséges egy elhízott.
2014. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
a lábad szép csak testszínű harisnyát vegyél fel és egy fehér magassarkú szandált vagy körömcipőt és gyönyörű leszel
2014. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az a baj a cipővel, hogy egyáltalán nem csinos. Egy 50 körüli anyukán lehet az, de egy fiatal lányhoz nem illik.

Vegyél fel balerina cipőt. Azok szépek és jól mutatnak bármivel.

2014. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nagyon jo! de inkabb magassarkut vagy valami csinosabb cipot hozza... ez nagyon mamas
2014. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik cipőt húzzál!De a szoknya jó.
2014. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hmm neked nem vastagcomb fétised van hanem mamacipő fétis:D

Szegénykém, nagyon unalmas életed lehet, ha azzal vagy elfoglalva hogy folyton ezt a képet teszed fel, idióta kérdésekkel:D

2014. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 M.B.K. ***** válasza:
szerintem ez a szoknya "kicsit" túl rövid,de a magassarkú cipő viszont nagyon jó ötlet ^^ :)ez nem tetszik?: [link] :)
2014. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!