Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel kombináljam?

Mivel kombináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Sikerült beszereznem egy fekete gombos női inget.

Vállalható fekete hosszú nadrággal és fekete converse cipővel? :)


17/L



2014. júl. 13. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez most kicsit hülyén fog hangzani, de az egész ing fekete, nem csak a gombok, ugye?:) Van egy kis értelmezési problémám...:)

Nekem egy kicsit túl sötét, bár egyébként sem szeretem ezt a színt. Ha az egész ing fekete, akkor valami világosabb nadrágot választanék, a másik esetben pedig a cipőt cserélném le. Viszont, ha neked így tetszik, jó áll a fekete, akkor nyugodtan hordd(!), de nekem kicsit túl sötét.

2014. júl. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ramcsiii ***** válasza:

[link]


Egy ilyen szinű nadrág,akár kék,sárga,Bármilyen szinű sokkal szebb külsőt kölcsönözhet,mint a feket! A fekete nem szin!Ide pedig normális szinek kellenek.Szóval akár farmert is felvehetsz hozzá,semleges,mégis nem csak fekete.

Ha szines nacival vennéd fel,akár a fekete cipő is maradhat,de lényeg hogy vigyél életet az öltözködésedbe :)

2014. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen az egész:)

Köszönöm a válaszaitokat!:)

Igy meggondolva tényleg túl sötét

2014. júl. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!