Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Triumphban milyenek az...

A Triumphban milyenek az árak? A melltartók, fehérneműk érdekelnének.

Figyelt kérdés
Kökiben lesz kuponhétvége 20% azért érdekelne.

2014. júl. 12. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 melltartó kb 8-10 ezer forint. Nem olcsó, viszont nem mondom, hogy nem éri meg.
2014. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pl mennyiert vetettek melltartót ilyenek :)
2014. júl. 12. 17:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért miben más mint egy másik melltartó?
2014. júl. 12. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi drága és nem éri meg, ráadásul tök egyszerű melltartókat, fehérneműket árulnak, nekem különösebben nem tetszenek. Egy melltartót vettem ott még régebben, de elég hamar tönkrement, ezzel szemben a 990 ft-os kínais melltartómat évek óta nyúzom.
2014. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

"tök egyszerű melltartókat, fehérneműket árulnak"

Nem a Triumph hibája, hogy neked az ízléstelen, hatszínű giccses fehérneműk jönnek be:)

[link]


Ez pl neked gondolom "túl egyszerű"

2014. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőségű cuccokat árulnak, viszont ellentétben az olcsó vackokkal, ezeket nem szabad belevágni a mosógépbe, hanem kézzel kell kimosni, különben kinyúlik, elveszti a formáját. Hülyeség, hogy csak egyszínű dolgaik vannak, épp a múlt hónapban vettem egy csodaszép lila-fekete virágos és egy pink melltartót.. szerintem a második válaszoló életében nem járt Triumph márkaboltban, csak vaktában fröcsög.
2014. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: de, pont 1 hete voltam Triumph boltban, igaz, hogy egy miniatűr bolt volt és kb minden ki volt árusítva, de amik a méretemben voltak, azokon egy kis csipke sem volt, meg semmi..szóval nem vaktában fröcsögtem és nem is szeretem a csicsás dolgokat, de nekem akkor is túl semmilyenek voltak.

De igazából nem is ez a lényeg, mert, ha tetszene valami sem érne meg nekem 8000-10000 ft-ot egy melltartó, amikor nálam az olcsóbb is jól bírja.

2014. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem éri meg az árát. egy triumph melltartóm volt az kb 2 hónap viselés után úgy kinyúlt, hogy lötyögött rajtam pedig kíméltem, nem fogytam. multkor oda tévedtem és egy pamut body volt 8 ezer forint... na ne röhögtessenek már. sima plázás boltokban sokkal jobb és szebb fehérneműket találok egész olcsón, főleg ha leárazás van. van kb 4-5, amit már 3-4 éve hordok elég gyakran, de semmi bajuk
2014. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is inkább kínais vagyok miért vennék többszöröséért nem ?

Köszi a válaszokat :)

2014. júl. 12. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
A Bécsi úti Tesco mellett láttam a héten hogy nyitási leárazás Triumph boltban, -50-70%. Ami előnye más márkákhoz képest, hogy sokkal nagyobb a méretválaszték (ennél fogva a színválaszték kisebb). Minőséget nem tudom, kb 15 éve volt utoljára Triumph melltartóm. Viszont a hasonló korú Triumph bikinim még egyben van ;).
2014. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!