Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok (10-20 év közöttiek)...

Lányok (10-20 év közöttiek) hogy tetszik nektek ez a póló? [KÉP]

Figyelt kérdés

A felirat annyira nem kivehető, de az van ráírva fekete strasszkövekkel , hogy: Te amo Tequila (aki nem tudna spanyolul/portugálul, Szeretlek tequilát jelent.)

[link]


A hátáról nem találtam képet, és így talán a felirat is jobban látszik, tehát 2 saját kép


[link]



[link]



17L


2014. júl. 11. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

nagyon nem:s

a felirat hülyeség , a strasszok amúgy sem jönnek be és olyan fakónak tűnik a színe.

2014. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Te Amo olasz. Spanyolul Te quiero.
2014. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó válaszoló: lol! :D

Kérdező: Nekem nem tetszik ez a felső, a ribik szoktak ilyen feliratú, valamint ilyen fazonú pólót felvenni. Én fel nem venném. Viszont ha neked tetszik, akkor hajrá, hordd csak. Az én véleményem az, hogy mindenki olyan ruhákat hordjon, ami tetszik neki. Ja és mindenkinek legyen önkritikája, tehát ha túlsúlyos valaki akkor essen már le neki, hogy ne cicagatyában flangáljon az utcán, emberek közt. Vagy legalább a családja mondja meg neki, bár ez igaz, nem rajta múlik.

2014. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
most nyÍlván a ducibbak és a prűdek nem hordanak ilyet. de most divatos és magasÍtott derekú szoknyával nem ribis. a fekete jobb amúgy
2014. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!