Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok (10-20 év közöttiek)...

Lányok (10-20 év közöttiek) hogy tetszik nektek ez a póló? [KÉP]

Figyelt kérdés

A felirat annyira nem kivehető, de az van ráírva fekete strasszkövekkel , hogy: Te amo Tequila (aki nem tudna spanyolul/portugálul, Szeretlek tequilát jelent.)

[link]


A hátáról nem találtam képet, és így talán a felirat is jobban látszik, tehát 2 saját kép


[link]



[link]



17L


2014. júl. 11. 13:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nagyobban:

[link]


[link]

2014. júl. 11. 13:33
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
A szöveg jó, meg a színek is, de az olyan pólók, amikből kilóg a hasad, már nagyon rég nem divatosak.
2014. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fel szoktam alá venni egy fekete atlétát
2014. júl. 11. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha veszel alá valami fehér, fekete vagy szürke atlétát akkor teljesen elfogadható, bár én ilyen feliratú felsőt nem vennék fel, hogy fhú de nagyon imádom a piát! *.* Inkább vennék valami egyszerűt, felirat nélkül vagy értelmesebb felirattal.
2014. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik!Utálom a strasszköves pólókat!
2014. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, és az is, hogy croptop. Ha nem akarod, hogy nagyon kint legyen a hasad, akkor veheted magasított derekú nadrággal, így csak pár centi fog kilátszódni. De szerintem egy közepes, nem épp csípőgatyával is jól mutat, ha lapos a hasad. És a kedves elsőnek, pedig épp most tértek vissza a divatba a croptopok, de ha nem lenne 'divatos', akkor már nem vehetné fel? Muszáj kövessen egy hülye trendet?
2014. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha veszel alá valamit, úgy nem lenne rossz, de ez a felirat szerintem is gáz..miért kell azt hirdetni, hogy mennyire szereted a piát? Én nem venném fel.
2014. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hirdetni hogy mennyire szereted a piát... :D Ugyan már, ez csak egy vicc. Nem az van ráírva, hogy alkoholista vagyok, és terápiára gyűjtök, segíts...
2014. júl. 11. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, akár nyáron még atléta nélkül is el tudom képzelni, az 1 és a 2 tetszik.A harmadik se rossz, de az nem az én ízlésem.És a felirat is jó, attól h ez van ráírva még nem azt jelenti h alkesz vagy.Nekem is van olyan felsőm amire vannak piák írva, mégsem szoktam így inni. :))
2014. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be annyira, sajnos ezek a strasszok 90%-ban 2-3 mosás után lejönnek, és elég igénytelen hatású lesz.

Másrészt a croptopokat vagy dupla réteggel lehet hordani (ami nyáron már túl sok lenne), és annyi magas derekú cuccom nincs, hogy megérje ilyeneket vennem...

2014. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!