Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M mióta árul kínai cuccot?

A H&M mióta árul kínai cuccot?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 12:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

bocsi ha hülye kérdés, de a pofám leszakad...

nagy H&M márka és pl: begyulladt a fülem a fülbevalótól amit ott vettem... meg néhány dolog elég drága..

2014. jún. 22. 12:07
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyrészt már kb minden Kínában készül..másrészt az, hogy begyullad tőle a füled, semmit sem jelent. Attól gyullad be, hogy bizsu, nem attól, hogy kínai. De egyébként a Clairs's-ben ugyanúgy gagyi bizsukat árulnak jó drágán.
2014. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Kína? Inkább Banglades.
2014. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát a bizsutól nekem is begyullad a fülem, ha H&M-es, ha nem :D Nyilván nem ezüst fülbevalókat, nyakláncokat árulnak ott... :D
2014. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nekem nem mindegyiktől gyuladt be, csak picit meglepett..

a Claire"s-ből én nem szeretek vásárólni, egy hajpánt kb. pár hetet bírt ki és eltört az se volt olcsó pedig..


mindegy azért köszi a válaszokat

2014. jún. 22. 12:16
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
már minden kínában készül, vagy a távol-kelet többi országában (taivan, banglades), még versace is ott varrat, mert olcsóbb. Aki nem ott varrat ruhát, az is kínai festett kelmét használ a ruhákhoz...
2014. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Attól, hogy valami Kínában készül, még nem gagyi. Vannak olyan cégek, akik odaviszik az anyagot, megvarratják/összerakatják és visszahozzák, mert így is olcsóbban jönnek ki. Azért, mert a kínai munkaerő sokkal olcsóbb, teljesen mások az emberek, más a mentalitásuk.

Az én fülem valamelyik bizsutól begyullad, valamelyiktől nem. A kedvenc Tally Weiljs fülbevalóm pl. kívülről összefogja a fülem feketére, de nem gyullad be tőle. Egy másikat, már nem tudom honnan van, veszem ki a nap közepén, mert elviselhetetlen.

2014. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha jó minőséget akarsz akkor nem tucat plázaboltokban vásárolsz, mint a H&M. Minőség ott nincs, csak olcsó vacakok mint bármelyik kínaiban.
2014. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Én egyszer voltam a H&M-ben, hát borzalmas.

Tudom, h mindenki oda van érte, de a fiúknak sem tetszenek azoka cuccok, apa szerint olyanok a felsők, mintha ki lennének hipózva meg nyúlva, a ruhák mint az otthonkák, rá adásul nagyon drágák, a fiú haverjaim akik már jártak ott, szintén elcsodálkoztak, h milyen gagyik a ruhák ott.

Akkor már inkább ebay!

2014. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitazni, en szeretem a H&M-et, de bevallom, hogy tenyleg nagyon ki kell fogni, hogy valami arravalot talalj.

En legalabb 50x megfordultam ott, de egyetlen szoknyat talaltam csak.

Amugy meg nem attol gyullad be a fuled, hogz kinais vagy sem, hanem attol, hogy olyan anyagokat tartalmaz, amit a te fuled pont nem bir

2014. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!