Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan rendeljek az Ebayről?

Hogyan rendeljek az Ebayről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy hogyan rendeljek az ebayről? Olyan bonyorultnak tűnik meg minden. Nem is értem. Segítenétek hogyan működik?

2014. jún. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi ésszel nem fog menni, add fel!
2014. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%
www. [link] én innen szoktam :)
2014. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Google. Megszámolhatatlan mennyiségű leírás van a neten. Olvass el egyet vagy amennyit akarsz, aztán gyere vissza a még megválaszolatlan kérdéseiddel, készségesen fogok válaszolni. De ne írjak már egy ezredik útmutatót.
2014. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi olyan bonyolult rajta...? Az oldalon eleve minden le van írva, elég szájbarágós módon, alap angol tudással elboldogulsz vele. Anélkül pedig inkább hanyagold az egészet, mert könnyen átverhetnek, félreérthetsz valamit és nem járnál jól, van sok magyar oldal is ahonnan rendelhetsz.

A lényeg, hogy legyen Ebay accountod és csinálj PayPal-t is, ha még nincs.

2014. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bonyolult? Egyszerűbb mint a magyar vatera, vagy bármi más.


Regisztrálsz ebay-en, paypal-on, hozzáadod a bankkártyádat, aktiválod. Ezután már simán vásárolhatsz, értelemszerűen. Tehát ebayen rányomsz a terméknél hogy "buy it now" aztán teszed amit kiír, kattintasz még párat amivel megerősíted a fizetést. Ennyi röviden.

2014. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!