Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit rendeljek ebayről?

Mit rendeljek ebayről?

Figyelt kérdés
Olvasgattam neten, hogy mennyi sok ember rendel az ebeyről. Beregisztráltam, de amiket eddig nézegettem, egyik sem volt jó vétel. Mit éri meg onnan rendelni?

2014. jan. 7. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nincs elképzelésed, egyelőre hagyd. Konkrét dolgot éri meg, ha tudsz árat, akkor össze kell hasonlítani az ittenivel. Néha szabhatnak ki vámot, erre is kell figyelni.
2014. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pl pendriveot, memóriakártyát nagyon megérni (még a szlovák áraktól is olcsóbb)... VÁMon se szúrják ki, mert általában értékhatár alatt van, és amúgyis pici csomag (boríték), nekem eddig mind megjött gond nélkül. persze csak megbízható eladótól (én olyantól szoktam, akinek több 10ezer eladása van már) Vannak elég gyanús eladók 10-20 eladással. Igazából velük sem bukhatsz nagyot, max a pénzed náluk kamatozik egy pár hónapig, mivel az ebay úgyis visszatéríti a vételi árat, ha valami gond lenne.

Nynomtató tonert is nagyon megéri (legalábbis az én nyomtatómba). Magyarországon 4000 forintért árulják (utángyártott), ebayről postával 2200-ért jön meg.

LED lámpák is olcsón vannak, bár ebből van olyan típus, amibel gondom volt. Személy szerint a power led-eseket nem ajánlom, de amin 50-60db körüli led van, azok jól működnek nálam.

2014. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!