Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki Facebookon ad el és...

Aki Facebookon ad el és vásárol ruhákat, holmikat, segítene nekem?

Figyelt kérdés
Most töltöttem fel először én is eladó cuccokat, de nem vagyok tisztában ezzel a "stop" rendszerrel. Ha valaki lestoppolja egy termékemet, és mondjuk írja, h jövő héten ad választ, akkor addig nem adhatom el másnak? Csak azt nem értem, hogy aki lestoppolta, azt írja , hogy érdekelné, ha addig még meglesz. Ez pedig azt jelenti, hogy addig én akár el is adhatom másnak. Most akkor hogyan van ez, hogy működik? Bocsi a hülye kérdésért, de tényleg nem értem, és nem akarom átverni az embereket.
2014. jún. 11. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ha rám hallgatsz nem raksz el semmit,mert hetekig hitegethet aztán már nem is jelentkezik.annak add el aki előbb viszi.inkább előreutalással fizessenek úgy hogy a pk-t is küldik,így neked tuti nem kell fizetnek ha nem veszik át.ha valaki azt írja stopp beszéljétek meg privátban a részleteket.ha kérdésed van még írj.ja és ha úgy stoppolják hogy ha meg lesz még akkor neki kell ha az előző stoppoló nem viszi
2014. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lestoppolta akkor beszéljétek meg privátban a feltételeket. Az nem járja, hogy hetekig nem válaszol, mondd meg a msiknak, hogy max 2-3 napig tartod a stop-ot, ha addig nem jelentkezik, akkor komolytalanként kezeled, kiírod, hogy stop oldva és akkor megint szabad a vásár. Aki komolyan gondolja, az nem húzza el egy hétig. Kivéve ha drágább a cucc (több 10 ezer Ft).
2014. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!