Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova menjen egy óbudán lakó,13...

Miss Huuuha kérdése:

Hova menjen egy óbudán lakó,13 éves, hippi stílusú lány ruhát várolni?

Figyelt kérdés
Kaptam 1 kis pénzt azzal a feltétellel h ruhára költöm, de nem nagyon találtam a stílusomhoz illö ruhát. Tippek? Hova menjek? Elöre is köszi ;)

2014. jún. 5. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
A hippi nem egy stílus a ku.rva életbe, az jóval inkább egy életérzés. Attól nem leszel hippi, hogy Bob Marleyt hallgatsz, meg színes, békejeles ruhákban jársz. Nem, még attól sem ha marihuánát szívsz.
2014. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hidd el. Két hónapot töltöttem egy hippi közösségben ott tetszett meg az életmód, a marihuanáról nem tudok, de egyet értettem az elképzelésekkel a hitükkel és az életmódukkal. Azóta visszamentem az unalmas barátságtalan városba, és itt is próbálom megtartani ezt az életstílust. Többek között az öltözködésemmel :) köszi a megértést
2014. jún. 5. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nem tudom,hogy pontosan milyen ruhákra gondolsz, de Budapesten van egy nepáli bolt, ahol színes és egyedi ruhákat lehet kapni.

Itt a cím: 1095 Budapest Ráday utca 16

[link]

Remélem beválik :)

2014. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%
az igazi hippi ki megy a mezőre és szed magának ruhát
2014. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!