Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyén néz ki, ha egy csinosab...

Hülyén néz ki, ha egy csinosabb, elegáns magassarkú cipőnek mélyen barázdált talpa van?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy gyönyörű, elegáns magassarkút, és most látom, hogy nagy, mély barázdák vannak a talpán, amik oldalról is látszanak. Majdnem olyan, mintha egy túrabakancs talpa lenne. Nem tudom eldönteni, hogy ez hülyén néz-e ki vagy sem, de szerintem nem illik egy elegáns cipőre az ilyen talp.
2014. jún. 3. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hol rendeltél ilyet? Csak mert nekem ezek tetszenek, én csak ilyeneket hordok, de alig találok... szerintem ez pont hogy minden időjáráshoz, évszakhoz, eseményhez, ruhához jó. Akár elegánshoz, akár hétköznapihoz is felvehető. Nekem nagyon tetszenek a nagy barázdák.
2014. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!