Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyén néz ki, ha egy csinosab...

Hülyén néz ki, ha egy csinosabb, elegáns magassarkú cipőnek mélyen barázdált talpa van?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy gyönyörű, elegáns magassarkút, és most látom, hogy nagy, mély barázdák vannak a talpán, amik oldalról is látszanak. Majdnem olyan, mintha egy túrabakancs talpa lenne. Nem tudom eldönteni, hogy ez hülyén néz-e ki vagy sem, de szerintem nem illik egy elegáns cipőre az ilyen talp.
2014. jún. 3. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az őszi Tamaris magassarkúaknak mind ilyen talpa van. A célja, hogy az adott időjárási körülmények között ne ess hasra! Elegáns cipők, de hétköznapi viseletre (=irodistáknak).


Ha tavasszal, nyáron hordasz ilyet, az valóban vicces egy kicsit.

2014. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát, van olyan ruha, amihez akár jól is mutathat, én mondjjk nem hordok ilyet, de nem feltétlen ronda. Azt döntsd el, hogy te felvennéd-e?
2014. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt a cipőt minden évszakban hordanám, de csak különleges alkalmakkor, színházba, tárgyalásra, vizsgára, stb. vettem. Amúgy a felső része nagyon szép, és a platform talp is tök jól néz ki, csak kb. fél centis barázdákat sokallom rajta.
2014. jún. 3. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem ne színházba meg különleges alkalomra hord, oda nem való, nem elegáns.

utcára, munkahelyre/suliba oké.

2014. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak amúgy nem hordok magassarkút :( van valami ötlet arra, hogy hogy lehetne esetleg házilag megválni ezektől a barázdáktól? Mert egyébként teljesen beleszerettem a cipőbe, olyan szép és kényelmes.
2014. jún. 3. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld egy cipészhez bevinni, hátha tud vele kezdeni valamit.
2014. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd a cipészt, de ha esetleg van valami ötlet addig, hogy mit lehetne vele kezdeni, azt megköszönném, mert nem igazán van a környékemen cipész :(
2014. jún. 3. 16:01
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint hogy én magam mit tudnék vele csinálni :)
2014. jún. 3. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
hát te semmit, mert ha lecsiszolod a talpát, akkor már dobhatod is ki, mintha elkopott volna.
2014. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnál esetleg képet feltenni róla? Lehet egyáltalán nem olyan feltűnő és vészes, mint amennyire te látod.
2014. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!