Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nőiesen néz ki? Ruhához...

Ez nőiesen néz ki? Ruhához szeretném felvenni.

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 1. 23:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes lenne látni rólad egy fényképet, kedves 10-es. Bár nem hiszem hogy a látvány meglepne...
2014. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig borzalom az a cipő, amit linkeltél... Ennél már sokkal szebb cipők is kaphatóak, és az az egyszerű kis barna saru is sokkal szebb, mint az az ódivatú rusnyaság, amit linkeltél.


Gondolom, hogyha küldene magáról képet, akkor egy ízléstelen bányarém nézne vissza rád?!


Hát én is kíváncsi lennék rád, ha szépnek találod azt a szandált..

2014. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%

Nem használtam a szép szót, jó lenne ha nem képzelődnél.

Nőiesnek viszont nőies.

Nekem túl "szelíd", azért kerestem nektek egy ilyet, hátha nektek bejön.

Nekem kizárólag tűsarkú szandáljaim vannak. (nem platformosak, mielőtt a sztriptízbáros cipők jutnának eszedbe)

És igen, a 10-es barátnőd fényképe úgy nézne ki nagy valószínűséggel ahogy leírtad, egy kis túlsúllyal megspékelve.

2014. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Oké, csajok, ne ilyen hülyeségen vesszetek össze. ;) Van, akinek ez, van, akinek az jön be.
2014. jún. 2. 20:26
 15/24 anonim ***** válasza:
9%

Tudjátok csajok az a helyzet, hogy ilyen saru vackokat eddig csak olyan nőkön láttam, akiket bottal sem piszkálnék meg.

Egy szép nő nem venne fel ilyen szutykot.

2014. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Azért lehetek szar nő mert ocsmány a linkelt szandálod? :D Vicces vagy.

Nekem a körömcipők a kedvenceim, ilyen borzalmat sosem vennék fel mint az a pántos fekete szandál.

Saru pedig egy lenge nyári ruhával nagyon csinos.

2014. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért, hanem mert trampli vagy. Megállni nem tudnál egy körömcipőben, nemhogy járni benne. Maradj a saruknál, nálad szerintem nem oszt, nem szoroz, hogy mi van a lábadon,
2014. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
49%
Hahaha. Én olyan jót mulatok rajtad. :D Ritka idióta vagy, de írj már légyszi még ilyeneket, szórakoztató.
2014. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ritka trampli :D A lábam előtt kúsznál másznál, ha látnál esélyt hogy egyáltalán szóbaálljak veled ;)


Imádom itt a sok nyomit, akik jó nőt ruha nélkül max. akkor látnak ha a szexxxx.com-ra kattintanak :)))

2014. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha nekem szántad ezt a 2 sort 19-es ki kell ábrándítsalak.

Meglátnám rajtad ezt az ócska sarut, és onnantól átnéznék rajtad, pont úgy, mint a hozzád hasonló többi tramplin.

2014. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!