Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 21 eves csajnak havonta...

Egy 21 eves csajnak havonta mennyi penzt kellene koltenie magara? (vagy mennyi cuccot kellene vegyen maganak, hogy azt lehessen rola mondani, hogy sok ruhaja van)?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a pénztől függ mert vásárolhatsz turiban meg a legdrágább üzletekben. Nem is attól függ mennyit veszel, hanem hogy mennyid van (hacsak nem dobsz ki valamit minden alkalommal ha veszel egy újat, de ez elég nagy botorség lenne). Ha két héten át fel tudsz öltözni úgy hogy mindent csak egyszer veszel fel (esetleg nacikat 2x), az már bőven sok.
2014. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

havi bevételed 15%-a

(a havi bevétel 30% át meg félre kell tenni.

2014. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 21 éves lány ne csak a külsejével foglalkozzon, mert nem attól lesz trendi valaki, hogy minden szir-szart magára aggat. Személy szerint fel vagyok háborodva az olyan lányokon akik nyakra-főre plázáznak, csak a drága, márkás cucc a jó. Olyan buta libák, hogy ezt be is veszik, ellenben ha nevesebb kínainak nevezett piacra kimész véletlenül ugyan azokkal a cuccokkal szembesülsz, és sokkal több holnit tudhatsz ugyanazért a pénzért magadénak. Amúgy felesleges kilószám venni a ruhákat. Szerintem legyen 3-4 klassz hosszú nadrágod, illetve legyen 3 rövidebb, 1 kosztüm, 2 edzőcipő, néhány szandál vaqy papucs, és 10-10 hosszú és rövid újú póló. Ha kreatív vagy költs egy jó varrógépre, és saját egyedi cuccokat is készíthetsz amivel az egyéniségedet, a belsődet megmutathatod, és még a kreativitásod is fejlődni fog. Ja és ha a barátnőid az alapján ítélnek meg, hogy mennyi és milyen drága ruhád van inkább cseréld le őket, mert ezek nem igaz barátok.
2014. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez, de egy hülye kérdés:D Mennyi pénzt kellene költenie magára? Szeretnéd, hogy azt mondják rólad sok ruhád van?

Egyébként meg ez függ attól is, hogy hol vásárolsz és mennyiért. Szerintem 1,5 millió forintból egész szép ruha tárat lehet össze hozni, de természetesen nem Chanel és egyéb nagy nevek ruháiból, de pl new yorker, vero moda, zara stb ja meg persze ott vannak még a kínai üzletek és a turkálók is. Ha komoly a kérdés akkor jó shoppingolást:D

2014. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!