Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ilyen ocsmány idén a...

Mi ilyen ocsmány idén a ruhaválaszték? Zara és Mango kollekció?

Figyelt kérdés
Ezt a két márkát néztem át neten, de le vagyok döbbenve, konkrétan egy darabot sem találtam, amit felvennék. A legtöbb ruha, felső nagyon bő, nincsenek minták, nincsenek színek, van viszont egy kis nyolcvanas évek, haspóló, meg ilyenek, hányingerem van. Ez egy dologra lesz jó, lehet spórolni, mert ennél egy turkálóban is szebb darabok vannak. Nektek hogy tetszik?

2014. máj. 23. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudod, ízlések és...

Most belenéztem a Mango blúzválasztékába... hát kérlek, nekem pont hogy túl tiritarka!

2014. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor te megtaláltad azt amit én nem :) De egyébként a tiritarkát sem szeretem, a határozott szép mintákat viszont igen, de ez mondjuk tényleg egyéni hogy kinek mi tetszik. De az, hogy nincs egy normális szabás, azért az biztos neked is feltűnt.
2014. máj. 23. 12:33
 3/12 A kérdező kommentje:
A Zara azért jóval ijesztőbb, mint a Mango, bár én egyikből sem vennék meg semmit.
2014. máj. 23. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
A színekkel nekem is bajom van, eddig sem rajongtam a pasztellszínekért, de ez nem egyszerűen pasztell. A legtöbb kifejezetten fakó, mintha már rongyosra hordtam volna. Szép élénk színek, ciklámen, türkiz, narancssárga stb., hol vagytok?? A bő felsőkkel mondjuk nincs bajom, de a fenébe, a haspóló cikivé válását egyszer már megünnepeltük... Én sem fogok ezekben a boltokban vagyonokat hagyni, azt hiszem, marad nekem is a turi (ahova amúgy szeretek járni) és az outletek.
2014. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen nekem is abszolút rongyos, széthordott hatást kelt, mindössze 15 ezres átlagárért. A turiban, ahol egyébként nem szeretek vásárolni, valamiért zavar, hogy nem tudom ki hordta előttem, na ott ezeknél csak jobbak vannak szerintem:

[link]

2014. máj. 23. 12:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként a hasonló markaboltokból kiabrandultam teljesen.


Combközépig érő rövigatyák,mellkas közepéig kivagott vagy strasszos pólók,felhajtott hosszúgatya,piros cipővel és csupasz bokával FÉRFIAKNAK?

2014. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha a férjemmel megyek vásárolni akkor be se megyünk a Zara férfi részlegébe, ott szerintem más irányultságú férfiaknak árulnak ruhákat. A férjem a C and A-t, és a Reserved-t szereti legjobban.
2014. máj. 23. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:

A TRF vonalon belül nekem több ruha is tetszik:

[link] - jó pár szerintem simán viselhető harminc fölött is.

A "sima" női választékuk szerintem is siralmas.

2014. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a TRF is sokkal rosszabb most mint eddig, én is szeretem ezt a márkát, de pont az egyedisége miatt, az idei kollekcióban olyanok a ruhák, mint bárhol máshol és most a kínai piacot is beleértem, tök unalmasak, nem tudom ki fizet ki tízezret egy tök sima egyszínű miniruháért, aminek nincs szabása.
2014. máj. 23. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt én sem mondom, hogy ennyit meg is érnek. :)
2014. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!