Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Picit vastag még a combom....

Morzsa kérdése:

Picit vastag még a combom. Milyen rövid vagy térdnadrágot tudnátok ajánlani? Képet, linket küldjetek!

Figyelt kérdés
Jelenleg is diétázom.Még a télen elkezdtem.Szeretnék olyan rövid farmer nacit hordni,mint a vékonyabb csajok,de még nem áll jól nekem.Viszont így felvenni sem szeretném,mert nem akarok nevetségesen kinézni.58 kg vagyok.Tudom,hogy ruhával nem lehet a combot eltüntetni,csak egyszerűen szeretném ha jól állna az amit felveszek!
2014. máj. 19. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

58? Tényleg vágósúly.

Most komolyan, ha csak nem 150 alatt vagy, hol sok ez?


Kizárt, hogy olyan vastag lenne a combod, hogy ne vehetnél rövidnadrágot!

Egyébként, ha tényleg vastag, akkor szoknyában gondolkodj, ne nadrágban!

2014. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legalább egy képet linkelj az érintett testrészről... lehet hogy te nem valósan látod magad és semmi gond a comboddal. 58 kg az pont jó ha 160 cm fölött vagy.
2014. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy centiérték is megtenné. A túl vékony combok ugyanúgy egészségtelenek ( [link] ).
2014. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok.Lemértem a combom,és kb.59-60 cm körbe.Azon a táblázaton nem tudok eligazodni.
2014. máj. 19. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szimpla mértékegységváltás.

160 cm = 5’3” - ezzel meg is van a sor

1 inch = 2,54 cm

1 pound = 0,453 kg

2014. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehol nincs megszabva, hogy bizonyos combkörméret felett már nem hordhatsz rövidnadrágot.

Ha 40 fok van, nem kényelmesebb, mint egy térdig érő?

Biztos vagyok benne, hogy találsz olyan fazont, ami jól áll, rengeteg teltkarcsú nő bátran és magabiztosan visel rövid, szűk ruhákat, és borzasztóan jól néznek ki. És leginkább azért, mert tudják, hogy mérettől függetlenül jó nők.

2014. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!