Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most vagyok 14 és fél, de még...

Most vagyok 14 és fél, de még mindig nem hordok melltartót. Csak szerintem ciki?

Figyelt kérdés

A szüleimben fel sem merül hogy esetleg már kéne, még toppot sem, elég ciki teljesen meztelen felsőtesstel lenni az öltözőben, meg zavar is hogy lötyög, de egyszerűen nem merem őket megkérni. Az osztálytársam már 1-2 éve agyon szivacsozott melltartót hordanak. :( Mit kéne csinálnom? :(

14 és fél/L



2014. máj. 18. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk kérd meg anyukádat, vagy hordj atlétát.
2014. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Ülj le a szüleiddel, meséld el nekik hogy te már szeretnél, mert kellemetlenül érzed magad amikor öltözöl. A te korosztályodban már illő lenne hordani, persze nem muszáj azt a hatalmas szivacsosat, elég egy kisebb fajta normál:) szerintem ha megkéred őket, biztosan megértik!!
2014. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de johetnek még... :/
2014. máj. 18. 16:45
 4/21 A kérdező kommentje:
Léhet hogy toppal kéne kezdeni, de én ilyen "préselt"-re gondoltam, ami ne szivacsos csak préselve van. :D remélem tudjátok melyikre gondolok! :D Mit gondoltok? :/
2014. máj. 18. 16:54
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a melled. De 14 évesen kellene már, kell az alátámasztás mert lógós is lehet a végeredmény ami nem szép.
2014. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz melltartó nélkül ha 14 évesen 10-11 évesnek néznek de ha már nőiesebb vagy és idősebbnek néznek akkor kell, akkor is ha nincs szinte semennyi melled.
2014. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a koromhoz képest átlagosak lehetnek, csak mindenki szivacsosat hord, így nehéz lenne megmondani :D
2014. máj. 18. 17:02
 8/21 anonim ***** válasza:

Van aki felnőttként sem hord, ha nincs rá szüksége mert alig van melle akkor elég egy top is. De nagy mellre kell a melltartó, akárhány éves a "gazdája".

Mondjuk én nem értelek, 14 éves vagy, nem kisgyerek, menj be egy boltba és vegyél ami kell. Ha nincs zsebpénzed akkor kérj rá otthon. Nincs ebben semmi különös, ez is csak egy ruhadarab amire ugyanúgy szükség van mint bármelyik másikra.

2014. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak észreveszik, hogy átlátszik a pólódon a melled! Én is 14 vagyok, és már régóta hordok. Valakinek ilyenkor még nincs annyira melle, de valamennyire csak van! A többiek igénytelennek gondolhatnak ez alapján. Sűrgösen szólj a szüleidnek. Nem kell apukád előtt, elég csak anyukádnak, ő majd elmondja neki ha akarja. Mondjuk amikor boltba mentek sétálj a melltartók felé és nézd őket, akkor majd megkérdezi miért nézed, és te meg elmondhatod. Nem muszály nagy szivacsosat, elég egy sima is.
2014. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mielőtt vásárolni mész mérd le hogy mekkora kell, ne ott találgass majd a boltban...
2014. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!