Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Second handből vásárolni? Pro...

Second handből vásárolni? Pro és kontra érdekelne

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az a ruha tökéletes állapotban van, akkor nem látom értelmét adott esetben az ötszörösét kifizetni érte egy butikban. Ellenérv egyedül az lehetne, ha látszik rajta, hogy használt. De azt nem kell megvenni. Ennyi.
2014. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előnyei: nagyon olcsó (a kilós), idén pl a bő fazonú felsők divatosak, mindenhol csak azt lehet kapni, én nem szeretem, nem is áll jól, turiban tudok olyat venni amilyen nekem kell. Amit ott veszel az már nem megy össze az első mosásnál és a színéből is kevésbé enged. Környezetbarát hiszen lényegében újrahasznosítás. És ha párszáz forintot adsz csak ki valamiért később nem akkora tragédia ha mégse hordod.


Hátrányok: minden ruhát ellenőrizni kell hogy megvannak-e a gombok, flitterek, nem-e lukas, bolyhos vagy foltos (bár rendes üzletben is gyakran találkozom sajnos fesléssel, hibás cipzárral, hiányzó gombbal). Ha hirtelen van szükség valamilyen konkrét ruhadarabra, akkor nem mindig találja meg az ember amit keres, bár mostanában olyan nagyok a turik hogy ez egyre ritkább (gondolok itt pl a Hádára, illetve hogy ők is követik az évszakok változását).


Amiket még mások szoktak említeni, hogy itt egyedibbek a ruhák de fura szaguk van meg a próbafülke is koszosabb. Engem ezek a szempontok nem nagyon érdekelnek.

2014. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!