Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kevés ruhám van? Hogyan...

Kevés ruhám van? Hogyan győzzem meg magam, hogy nem baj, ha kicsit többet költök magamra?

Figyelt kérdés

Mindig irigykedve nézem azokat a lányokat, akiknek rengeteg ruhájuk és cipőjük van.

Nekem összesen ennyi ruhám van:

nadrág: 2farmer, egy fekete nadrág, egy bézs, két nagyon rövid naci, egy térdig érő farmer

szoknya: 2-3 darab, ebből sincs sok.

felsők: hosszú ujjú felsőből kb 10 db van, abból 5-6 amit hordok

pólók, toppok: abból kicsit több, talán 15 db

Néhány ing és 2-3 elegánsabb ruha.


2014. máj. 15. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért lenne baj? Szrintem nem az.
2014. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha van pénzed elég akkor költs többet, én pl nem vagyok "pénzes" de 2 hetente van új cuccom. Ez önbizalmat ad és felvidít hogy megajándékoztam magam.
2014. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sokáig nekem is kevés ruhám volt, aztán kb 3 éve rátaláltam a vaterára és azóta van nekem is több ruhám(meg persze mióta önálló keresetem van). volt, hogy fillérekért vettem márkás ruhákat(pl vettem 2 tally-s blúzt az egyik 600 ft volt a másik 100 ft és olyan állapotban voltak, mintha boltban vettem volna meg eredeti áron)
2014. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem kevés, szvsz ennél többre nem is igazán van szükség.
2014. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés? Nekem is kb ennyi van. Én évente veszek 6-7 db új cuccot, éppen amire szükségem van. Nekem kell ahhoz, hogy jól érezzem magam.
2014. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés? Nekem ennyi sincs.

2 nadrág, 0 szoknya, 3 hosszú ujjú és 2 rövid ujjú póló, 2 kardigán, egy ing és egy kosztüm.

Egy szandál, egy torna cipő, egy balerina és egy alkalmi.

Ez van. Lesz ez még így sem.

2014. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 rövid ujjú póló? Érdekes. Egy melegebb nyári napon át sem tudsz öltözni. Meg ha mosol másnapra meg is kell száradnia.

Nem vagyok olyan anyagi helyzetű hogy a legdrágábbat meg tudjam venni vagy napi szinten ruhát vegyek de így is sok cuccom van és azért az fontos valamennyire.

2014. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kevés ruhám volt, de nagyon jó turik nyíltak a városomban, így félév alatt rengeteg jó ruhára tettem szert olcsón.
2014. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!