Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék magamra ruhát?

Hol találhatnék magamra ruhát?

Figyelt kérdés

Vastag a vádlim meg a bokám is(nem elefánt lábam van de nem épp modell alkat)és képtelen vagyok normális gatyát találni. Bemegyek egy "jobbnak"nevezhető kínaiba ahol van kb.30!féle nadrág,de egyikse jó! Nem tudom kire terveznek ezek ruhát de tutira nem a normális emberekre.Volt aminek a szára talán 10cm volt :O

A lényeg: ami a lábamra jó az fönt elál,bugyros,kaki.Ami egyel kisebb az meg nem jön fel a lábamra,vagy ha fel is jön olyan szoros a vádlimon,h.húyza le az egészet.Normális egyenes szárút meg sehol nem találni(vagy én nem tudom hol keressem)mindenhol csak a répagatya.Már bőgni tudok mikor bemegyek valahova és csak ilyen ordenáré nadrágokat látok.

A másik problémám:

Ilyen lábra milyen lábbeli illik? Minap bementem a deichmanba,poénból próbálni egy motoros csizmát.Rövidszárút és a normálisabb fazont ami nem bumszli. Bele se tudtam lépni.Se húzózár,se gumis rész,semmi.Ki vagyok teljesen mert egy normális cipőt nem tudtam felpróbálni! Vagy talán ha az embernek nem piliszka lábai vannak nem is vehet fel szép lábbelit,ami nem sportcipő meg ilyenek??

Segítsetek légyszi,hova forduljak,hol találhatnék jó cuccokat.


2013. dec. 14. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi az annyi? Mekkora a vádlid és hányas lábhoz?
2013. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nadrágot esetleg turiban? Mert amúgy nem kínaiban is lehet kapni "straight" meg "bootcut" fazonú nacit, de az minimum 8000. Talán még a Tescot nézd meg, de ott is skinnyiből van a legtöbb.
2013. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom hány cm,majd megmérem.De a lábam 39-es.

Turiba sose érek akkor oda amikor még vannak vállalható ruhák.Nálunk meg sajna nincs turi. :-(

2013. dec. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!