Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen az egyszerű...

Szerintetek milyen az egyszerű de csajos ruha?

Figyelt kérdés
Hétvégén rap koncertre megyek párommal és nem tudom eldönteni mit kéne felvegyek. Szerinte valami egyszerű de csajos ruhába menjek, de nem igazán tudom milyenre gondolt. Ha gondoljátok linkelhettek is képeket sokat segítenétek vele. :) 18/l

2014. máj. 15. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Koncertre? farmer+póló, vétek másba menni. Egy póló is lehet sejtelmes, és csajos, ha tudja viselni az adott nő magán megfelelően:)Ráadásul hétvégén még elég hűvös is lesz, úgy hogy egy pulcsi tuti el kell még hozzá:)
2014. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhh, hát kérdezd meg tőle, hogy "ehhez mit szólsz?" és a képébe dugod a ruhát, vagy felveszed otthon.
2014. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is farmer-póló, de ha nagyon szeretnéd a ruhát, akkor mehet valami pólóanyagú ruha nem 20 centis magassarkúval. Ilyesmi:

[link]

[link]

Szóval valami relatív hétköznapit.

2014. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!