Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszter, házibuli, nemis...

Szilveszter, házibuli, nemis buli, csak haverokkal iszogatás, dvdzés stbstb: D: D milyen rucit vegyek? : )

Figyelt kérdés

nem aakrok odaálítani 20 centis sarkakon csili vili flitteres cuccokban..de dede ..nemakarok olyan átlagos se lenni.. v an 1 ilyen bőr-latx legingsem... felveszem azt, magassarku bokcsizmával...van 1 eléggé dekoltált búzom, ami igaz h ien galláros meg miden.. és mell alatt 1 nagy fényes fekete öv.. v legyen vmi ien?:

[link]


szinte csak pasik lesznek rajtam kívül, tehát inkább ien iszogatós össszejövetel... bár ki tudja mi lesz belőle.. menjek cicanaciba+ vmi nem túl 7köznapi de mégse extravagáns cuccba és vigyek vmi felsőt hátha elmegyünk vmi partyhelyre? és akor csak átkapom.. vélemények?:)


2009. dec. 27. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az amit leírtál, a latex nacis bokacsizmás öves blúzos összeállítás jobb.

ez a csillivilli inkább discoba való

2009. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én felvenném a csillivillit elvégre szilveszter!:) Én is ilyen "partyt adok otthon, én kiöltözök rendesen!:) 23/L
2009. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

légy csili-vili cicababa


végülis ha csak pasik lesznek...............

2009. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!