Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi baja van mindenkinek a...

Mi baja van mindenkinek a szilikon pánttal?

Figyelt kérdés
Én ezt a nagy cirkuszt körülötte komolyan nem értem. Jó, nyilván egy ujjatlan póló alá nem olyan célszerű, de egy pántos póló alá , miért ne? A melltartó pánt ígyis-úgyis kilátszik egy pántos póló alól, ami még akkor sem előnyös ,ha a póló színével megegyezik. A szilikon pánt ezzel szemben, szinte láthatatlan. A higiéniai kérdés meg szerintem még viccesebb az összes többi érvnél, szóval azt ne hozzátok fel, légyszi.

2014. máj. 11. 14:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt kihagytam, hogy nálam a pánt nélküli melltartó tiltólistás (ebből kifolyólag nem veszek fel ujjatlan pólót) , mivel nem tartja meg a mellem, és csúszkál, ami baromi kényelmetlen és kellemetlen hogy folyton húzogatni kell.
2014. máj. 11. 14:41
 2/19 Ramcsiii ***** válasza:
66%

Igen én is mindig használok pántokat mert az nélkül nekem is csuszkál a melltartó,viszont nem érdekel ha milyen szinü pánthoz huzok milyen szinü pólót,mert én ki nem állhatom az átlátszót.Föleg nyáron,mert ha picit is megizzadok akkor ugy ragad a vállamra és nem kényelmes..ez miatt,nekem ez elég ok..

De azért akkor már ha nem huzok átlátszó pántokat,igyekszem mindig semleges szinű melltartót venni,nem épp pirosat vagy sárgát..:)

2014. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
NEM ESZTÉTIKUS
2014. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. El tudom képzelni hogy van akinek ez kényelmetlen, de akinek nem az, az mért kell emiatt megszólni?
2014. máj. 11. 15:01
 5/19 A kérdező kommentje:
*azt
2014. máj. 11. 15:01
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
nekem akkor van bajom a szilikonpánttal, ha valaki csőtoppal veszi fel. na az a nem esztétikus.
2014. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

tegnap (is) volt szerencsém látni egy nőt szilikonpántos melltartó volt rajt, nem volt valami szép látvány...

az a legfőbb baj vele, hogy azt a funkciót nem tölti be, amiért ki lett találva: ez pedig a láthatatlanság, észrevehetetlenség. ugyan úgy virít, mint a többi normális melltartópánt. nem szólom meg azokat, akik ilyet hordanak, pusztán annyit gondolok róluk, hogy a szépérzékük nincs annyira helyén. ha mást nem zavar, hordja nyugodtan, én meg ha alkossak erről szabad véleményt.

2014. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj vele hogy ugyanúgy látni lehet mint bármelyik színeset, csak ez sokkal rondább mert fényes, ócska hatású, feltűnőbb mint egy ruha színével egyező pánt.
2014. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

"a pánt nélküli melltartó tiltólistás (ebből kifolyólag nem veszek fel ujjatlan pólót"


Amiről te beszélsz az a pántnélküli vagy más néven csőtop.

Az ujjatlan ugyanis ilyen:

[link]


S ha a méreteidből kifolyólag nem megoldás számodra a pántnélküli megoldás, akkor elárulom neked, hogy nagy mellre rohadtul előnytelen minden pántnélküli felső! Mert optikailag tovább nagyít és a mellet meg lehúzza!


A szilikonpánt pedig nem láthatatlan. Sárgul. Az külön gyönyörű, amikor nyáron alatta gyöngyözik az izzadtság.


X ezer éve én is hordtam, mint mindenki más. Sőt, egynémely akkori filmben is lehet látni. Ma már viszont túlhaladott dolog.

2014. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen csak el kéne felejteni a szilikonpánt létezését is. Inkább lógjon ki a hagyományos, fekete melltartó pánt, még az is sokkal jobb...
2014. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!