Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek a meleg...

Miért öltözködnek a meleg férfiak sokkal jobban, mint a heterok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

"1.nem feltétlenül jobban, hanem csak lányosabban öltöznek, és ez sokszor nem is rossz ;)

2.az is lehet h ugye a melegeket nem érdekli h mit gondol róluk a világ, ezért nem divat szerint öltöznek, hanem ugy ahogy nekik éppen jól esik..."


1. De. Lányosan öltözni nem férfias, és a férfitól férfiasságot várunk el.

2. Nem pont fordítva? A lányosabb ruhák automatikusan divatosabbat is jelentenek érzésem szerint, és a nők amúgy is hajlamosabbak divatosan öltözködni mint a férfiak.

2010. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem egyik felvetés sem igaz.


1. én nem öltözöm lányosan, hacsak nem számít lányosnak a kék farmer, fekete póló stb.


2. az sem igaz hogy "a melegeket nem érdekli h mit gondol róluk a világ"

éppen azért kell a legtöbb melegnek titkolóznia,

mert nem akarunk 'lebukni' mert akkor az emberek alaptalanul rossz véleményt alakítanának ki.

pl. ha a munkahelyemen tudnák hogy meleg vagyok akkor az alapján ítélnének meg, és nem az alapján hogy milyen színvonalon teljesítem a számomra kiadott feladatot.

2010. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én akiket ismerek - elég sok van -egyik sem öltözik lányosan, farmer, póló. Volt akiről csak fél év után tudtam meg, hogy meleg, akkor is "megsúgták", nem jöttem volna rá. Egyébként a heteró ismerőseim között is van aki rózsaszin inget, pólót visel, tehát ez nem mérvadó.
2010. okt. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!