Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek a meleg...

Miért öltözködnek a meleg férfiak sokkal jobban, mint a heterok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
nem feltétlenül öltözködnek jobban, csak neked jobban tetszik, mert lányosabb, és gondolom te is lány vagy:D
2009. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
A divatot a búzák csinálják, ergo az divatos, amit ők hordanak, tehát az tetszik. A(z igazi) férfiak általában előtérbe helyezik a praktikumot, hogy ez szerinted jó-e vagy rossz, azt döntsd el.
2009. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
ezegy baromira erős túlzás volt. nem öltöznek jobban egyáltalán. a rózsaszín ing és az élére vasalt gatya nemfeltétlen jelenti azt h jobban öltözködik.
2009. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Eg ylány szeret magára adni,főleg ruhatéren,nos egy homokos is ilyen,megveszi a drágább ,divatos ,új cuccokat,sminkeli magát,vagy puderezi nemértek hozzá.

Kb ennyi

2009. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
A testhez tapadó, színes, viritó ruhák szerinted jobbak mint egy sportos öltözet? Gratulálok te....
2009. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
mert jobban oda figyelnek a kinézetükre... meg aztán ott vannak a metrosexuális pasik is.. ők olyanok mint a melegek de mégsem... de nem minden hetero pasi öltözik bénán.. én láttam már egész jókat is
2009. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
a kérdés még csak nem is igaz, az összes meleg ismerősöm kábé kék farmert meg kockás flanelinget hord.
2009. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
nem oltoznek jobban!inkabb gyusztustalanok..Pf 17/l
2010. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Én is a meteroszexuálisakat akartam felhozni ellenérvnek:D

Amúgy szerintem a kérdező a meleg alatt az oylan fiúkra gondolt, akik kicsit bu*isak(kinézetre), pl. vasalt haj, márkás, jól összeválogatott divatos cuccok.Suliban is avn egy pár iylen srác, bu-inak nevezzük őket a barátnőmmel, de persze tudjuk, hogy nem azok, csak ha egy pasi többet foglakozika külsejével mint egy átlag lány, az kicsit sok:D

2010. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
9%

1.nem feltétlenül jobban, hanem csak lányosabban öltöznek, és ez sokszor nem is rossz ;)

2.az is lehet h ugye a melegeket nem érdekli h mit gondol róluk a világ, ezért nem divat szerint öltöznek, hanem ugy ahogy nekik éppen jól esik...

2010. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!