Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak kérik vissza a...

A férfiak kérik vissza a szoknyájukat. Ez komoly?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Tényleg szívesen hordanátok szoknyát/ruhát (ami term. férfias)? Nők véleménye is érdekel, de elsősorban a férfiaké.

2014. ápr. 16. 13:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azért remélem férfi miniszoknyát senki nem akar divatba hozni :O

xD x'D

2014. ápr. 16. 14:34
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

4-es!

Szerinted rajtatok nem furcsa a nadrag?

Ha epp azt vesz fel a felesegem akkor adjam be a valopert?

Miert lenne az gond,ha a parodnak megtetszene es hordana!

Te is gondolom nyomos indokkal veszel fel nadragot nem?

A szoknyanak is meg van a maga elonye-hatranya...

2014. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Goth férfin láttam már férfi szoknyát fesztiválon. Nem volt rossz, csak szokatlan.

Egy ilyen üzletben tavaly a bátyám is felpróbált egy hosszú férfi szoknyát. Neki sem állt épp rosszul, csak hát nadrágban szoktam meg :D Azt mondta, fura érzés hogy nem veszi körül mindenütt a ruhaanyag, de amúgy szerinte sem volt gáz.

2014. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, és néha hordok szoknyát. A fazonja a goth stílusra emlékeztető, de nem az. Nem "követelem" vissza a szoknyát, és nincs is feltűnési viszketegségem. Persze el tudnám képzelni, h divatba jönne, hogy a férfiak ne csak szürke, unalmas, egyhangú ruhákban jelenhessenek meg, hanem egy kicsit változatosabban. A rózsaszìn, meg fodros, meg mini, az más kategória. Aki olyanokra izgul, anncl biztos, h valami nem stimmel a fejében.
2014. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Jol latod 14-es!

En peldaul ezert nem vagyok hajlando felvenni oltonyt...

A sok hulye fiu ha elegansan akar kinezni mi az amire egybol gondol?

Az oltony!

De mivel ezt veszi fel mindenki csak annyi a valtozatossag benne,hogy esetleg nem fekete hanem szurke vagy kek de a szabasa ugyan az!

Mibol gondoljak, hogy elegansak ha mindenki ugyan abba van?

Olyan mint ha az operaba

2014. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Folyt.

Ket non ugyan az a ruha lenne, ilyenkor szoktak sikitozni,hogy ur isten mi fog most tortenni?

Peldat kell venni a nokrol,ok is egyedien oltozkodnek es pont ezert nem unalmas a ruhazatuk...

2014. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!