Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van tapasztalata valakinek...

Van tapasztalata valakinek arra, hogy utcai viseletként hogyan válhat be munkavédelmi cipő és bakancs? A bolti cipők elég gyatrák sokszor.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Léteznek jó cipők, csak azokat meg kell fizetni. A munkavédelmik amiket a google kidob szerintem elég jól néznek ki de én egyik márkát sem ismerem. Ahhoz képest hogy bőr, nem is olyan drágák. Egyedül amiatt aggódnék hogy az acélbetét miatt túl nehéz illetve nyáron túl meleg.
2014. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj velük, hogy nagyon nehezek többnyire, és masszív az anyaguk (tehát nem hajlanak), így kényelmetlen bennük a járás hosszú távon. Továbbá a talpuk többnyire gyorsan elkopik, mivel arra van kitalálva, hogy ne csússzon. Nekem legalábbis a munkavédelmi cipőim 3-4 hónapig tartanak, mivel sokat hordom őket aszfalton, ezután már tükörsima a talpuk.
2014. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 5 hónapig hordtam munkavédelmi cipőt, (mert az volt és azt kellett szeretni, apám a munkahelyéről szerezte ingyen) első héten szokatlan volt, kicsit nehézkes, és merev, de utána már megszogtam, és szokatlanul jól bírta, hogyha nem futsz, vagy focizol utcaiba, nincs vele semmi baj, teljesen megfelel, (nekem amúgy biztonsági érzetet is adott az acélbetétes cipő! :D )
2014. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!