Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem öltözök rockosan, de...

Nem öltözök rockosan, de hordhatok attól még Martens bakkancsot?

Figyelt kérdés
Rockot hallgatok,viszont nem öltözködök rockosan,inkább csak fekete ruhákat hordok.Gáz, ha rendes farmerhez felveszek Martens bakkancsot? De nem feketét.

2014. ápr. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem, dehogy gáz, miért lenne az?

Olyan ruhát hordj, amiben jól érzed magad, ennyire egyszerű :)

Én is rock-metál vonalon mozgok főleg, de szeretem a színes cuccokat (most is rikító zöld nadrág van rajtam) tornacsukát vagy sarut, akár balerinacipőt is hordok néha, ha úgy van kedvem.

Nem kell ám úgy öltözni, ahogy a stílus "megkívánja". Bár én már 25 vagyok, 10 éve még én is punkosan öltöztem, de aztán hamar rájöttem, hogy egyáltalán nem az a fontos, mit hord az ember, nem attól lesz "trú".

2014. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hű, milyen a "nem rendes" farmer? :) Amúgy szerintem nem gáz, teljesen jó. Fiú vagy lány?
2014. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem:)
2014. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt veszel fel amit akarsz :DD
2014. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!